Dit filmpje maar duidelijker wat ik al maanden probeer over te brengen.
http://www.youtube.com/watch?v=pMhVVcF3EpUDit is geen rijtechnisch probleem zoals wel werd verondersteld. Door slecht lezen werd er een niet correct rijden probleem van gemaakt.
Hier is het probleem de overgevoeligheid van de vacht, daardoor ook slecht de gangen goed aan te leren omdat de beenhulpen niet toe te passen zijn, alleen de bovenbenen zijn te gebruiken, bij haar is dat de rem. Zo hebben we dat samen afgesproken. Met gewichtshulpen heeft ze ook problemen, dat resulteert in bijten. Voor mij zijn deze problemen de reden geweest om tijdelijk een bit te gaan gebruiken omdat ze anders gaat zwijnen. Gewichtshulpen en beenhulpen vallen af. We hebben van alles geprobeerd en het leek er op dat ze aanraking van het been wat beter verdroeg, na de racestreep bleek dat dus niet zo te zijn, wel is het panten over!!!!!
We hebben haar zadel al iets verbouwd door een hele brede zachte dressuursingel te gebruiken en er geen leer in aanraking komt met haar vacht.
Misschien is er wel een manier om de zweetbladen te verlengen met iets zodat er geen direct contact is met een perongeluk beencontact. Of het zinnig is betwijfel ik ook wel weer. Ik ben bezig om haar aan de stemhulpen de gangen te leren scheiden, maar wie kent dit probleem, ze zegt echt heel duidelijk rot op met die poten van mijn vacht. Op de grond kun je alles met haar ook met he aanraken van de vacht, dat kan met stokkie zonder blaadjes, met je vingers etc. het resulteert wel in het kamelen. De Lip dus.
Stilzetten is ij haar gen optie omdat ze dan dichtgroeit, fietsen en wandelen etc is niet genoeg, kar vindt niemand hier leuk. Ze lijkt potdorie wel de ponnie van Lee Towers, die beweegt ook zo mooi met zijn rechterelleboog.
Es