Herman schreef op woensdag 2 januari 2008, 8:24:
> Christel Provaas schreef op dinsdag 1 januari 2008, 18:37:
>
>> Frans Veldman schreef op dinsdag 1 januari 2008, 15:22:

> De suggestie echter is niet veraf, en ligt er naar mijn
> aanvoelen toch wel zéér dik bovenop...
>
> Herman
Ik heb de laatste tijd vrij intensief contact met hem.
Wat hij duidelijk zegt is dat het overgrote deel van de paarden
Hoefkatrolonsteking]">hko of
Hoefkatrolonsteking]">hko syndroom (pijn in het
hoefkatrolgebied) gediagnosticeerd worden omdat veeartsen geen enkel idee hebben wat er precies aan de hand is.
Dat paarden ook met cystes in het straalbeen zo getraind kunnen worden dat ze in de kortste keren rad lopen. Dat de veeartsendans rond
Hoefkatrolonsteking]">HKO een miljoenen business is en dat hij zijn gat afveegt aan professoren die zich ziende blind houden.
Ga eens KIJKEN Herman.
Geef hem een
Hoefkatrolonsteking]">HKO 'fase3 of 4 of 6of 7

paard' en zie wat hij er mee doet.
Zodra het paard recht loopt zie je een onvoorstelbare verbetering.
Geneest hij
Hoefkatrolonsteking]">HKO? Weet ik veel? Het lijkt er in ieder geval enorm op.
Had het paard het wel? Volgens de veeartsen wel. Maar die kunnen in ieder geval niet wat hij laat zien.
Zij kunnen opereren, zenuwsnedes, speciaal beslag e.d. aanraden of maar afmaken.
Waar praten we dan over?
Wij kunnen terwijl we natuurlijk bekappen voor een zo'n goed mogelijke afwikkeling zorgen, een optimale doorbloeding, zo'n min mogelijk ge jo-jo in de stand van de voeten, maar niet het effect wat het lichaam heeft op de voeten verbeteren.
Hij verbetert paarden met problemen en leert de ruiter hoe ermee om te gaan. That's it en ik vind het schitterend, als ik het voor mijn ogen zie gebeuren.
Piet
The opposite of positive reinforcement is no reinforcement, not correction