>
> Wij hebben dat zo.
> Bij ons loopt de hengst in een groepje met twee drachtige

> oké) want hij heeft van hen geleerd dat het geen zin heeft om
> af te dwingen.
>
> Groet, Pien
Bij filas is het net hetzelfde (buiten dan dat hij natuurlijk nog niet gedekt heeft en dus ook niet weet wat het is)
Hij staat op de pt met 2 draden tussen, een beetje een bufferzone en daar staan dan de merries. Hij vertoont er niet veel intresse is alhoewel er eentje bijna constant hengstig is

.
Het feit dat hij met 4 "mannen"

staat en dat hij ook van jongaf aan met merries is omgegaan zal hier wel veel toe doen. Het enige wat ik ook aan hem zie is dat hij een beetje "grolt"(weet niet hoe ik dit lage hinniken anders moet noemen) als er een hengstige merrie heel dicht komt.
Ik heb ook lang moeten zoeken naar een oplossing daar hij vooreen bij 2 merries stond en deze eigenaar het niet meer zag zitten en ben dan ook heel blij dat ik de poedertoren gevonden heb. Voor mij is het misschien wat verder maar voor Filas is het geweldig.
groetjes