Nils Vellinga schreef op donderdag 11 september 2008, 21:06:
> michelle h schreef op donderdag 11 september 2008, 14:21:
>
>> Hallo,

>>
>> Groet,
>> Michelle
>
Mijn 24 jarige merrie heeft altijd platte zolen gehad. Ik heb haar twee jaar geleden gekocht en ondanks training van de hoeven zijn de zolen er niet holler van gaan staan.
Ze krijgt enkele uren per week een rit die voor haar geschikt is en ze heeft een hele grote wei waarin ze veel loopt.
Ondanks dit alles heb ik toch voor hoefschoenen gekozen en ik ben er heel tevreden over. Ze stapt weer erg voorwaarts en loopt niet meer gevoelig. Tot nu toe heb ik alleen aan de voorhand hoefschoenen. Zelfs door omgeploegd terrein bleven ze nog goed zitten.
Ik weet gewoon dat zij nooit holle zolen zal krijgen. Er zijn helaas toch paarden waarbij dit gewoon zo blijft.
Ik bekap haar wel natuurlijk en dat blijft ook nodig.Er zijn genoeg zijden aan de hoef die wel bijgevijld moeten worden en ook de steunsels groeien gewoon door.