Moniek schreef op vrijdag 28 november 2008, 20:23:
> Moniek schreef op vrijdag 28 november 2008, 20:20:
>
>> Piet schreef op vrijdag 28 november 2008, 20:04:

> Toevoeging: Ook ik vond het eerste voorstel een prima idee.
> Vandaar dat ik ook mijn paard daaraan zou toevertrouwen.
>
> Moniek
Nee de eerste opzet was niet toevalproof.
Zoals ik zeg is clickeren clickeren, de principes blijven hetzelfde waarbij je het ook toepast. En ik vraag geen onnatuurlijk gedrag hoor, niet wat een kip in het normale kippenleven ook niet zou kunnen doen.
Het is bovendien gelijke monniken, gelijke kappen, want alle kippen reageren ongeveer hetzelfde en kunnen niks, zijn niet lastig en bijten niet Ze zijn bovendien heel snel te trainen, een voertje is een pikje, makkelijk hanteerbaar, dus alle parameters zijn gelijk.
Het gaat erom ' to put your money were your mouth is' , om te bewijzen dat je de bekwaamheid hebt om een dier op slag te trainen via
clickertraining.
Dat je daar niks voor hoeft te leren, als je dat op niveau wilt doen.
Het is gewoon puur
clickertraining, want op een andere manier KUN je een kip niet trainen, dus er is geen enkele reden om deze uitdaging niet aan te durven gaan. Dat er nu negatieve reacties komen is niet anders dan ik verwacht had, want dan moet je namelijk met de billen bloot. ( hum laten we dat maar figuurlijk houden.

Het is zo makkelijk te brullen, van 'dat clickertrainen' doen we er ff bij, ik kan timen, dus zal het wel lukken, maar bij de eerste de beste echt vergelijkbare opstelling afhaken
Tja....

Piet