verasita schreef op woensdag 18 februari 2009, 20:21:
> Vooralsnog geen haar op mn hoofd denkt eraan om vera op ijzers
> te zetten,maar wil toch graag een uitleg hebben.
> Op stal staat iemand met een paard ,waarvan ze zegt dat ie ook

> willen.
> Puur uit interresse.
> Sta af en toe toch nog met een mond vol tanden.
> trudy
Als de witte lijn heel breed is geworden krijg je er geen ijzers meer aan vast aan de hoef, maar met wat geweld misschien nog wel.
Als we hier de vriezer opentrekken komen we ook de meest wanstaltige voeten tegen zwaar zwaar bevangen, totaal losgescheurde want maar mét ijzer.
Het paard kan beter lopen nu, maar het probleem wordt niet opgelost en als ze zo blijft doorrijden richt ze alleen maar meer schade aan aan haar paard. ALleen zie je dat pas over een aantal jaar, waardoor ze de link niet meer leggen met het beslag. Dan is het paard 'gewoon kapot' en hebben ze voor hun gevoel 'echt alles eraan gedaan, maar ja niets hielp meer, zélfs speciaal beslag niet'.
Zo gaan die dingen.
Wel ongelofelijk asociaal dat ze het paard niet de gelegenheid geeft om te herstellen, maar gelijk weer de wedstrijden intrapt.