Ilona Kooistra schreef op zondag 29 november 2009, 15:10:
> Dino1995 schreef op zondag 29 november 2009, 13:16:
>
>> Je hoeft ook niet alles nog een keer uit te leggen! Heb al wel

> symptoombestrijding is en het paard beter lijkt te lopen maar
> de hoeven niet echt genezen en ondertussen meestal nog zieker
> worden. Na ja, lees alles wat je te pakken kunt krijgen zodat
> je je eigen onderbouwde mening kunt vormen.
Piet houdt never zijn mond niet en zeker niet als ie hetzelfde zegt als jij en 10 andere forumschrijvers.Waaronder mensen die de hele moeilijke en lange weg afgelopen zijn met hun eigen
hoefbevangen paard.Gewoon omdat in de jaren dat ik hier schrijf me geen enkel paard bekend is wat afgemaakt moest worden vanwege bevangenheid.Kom daar in de ijzerboerenfamilie eens om.
Maar ik neem aan dat je makkelijker een voedingsspecialist in de hand neemt, magnesium bestelt en de boodschapper van moeilijke dingen, (oh jee, mijn smid en dierenarts niet geloven?? ) verwijten dat hij boosaardig geschreven zou hebben.
Aan de TS zou ik willen zeggen: GEBRUIK JE VERSTAND en wees als een kind zo blij dat je hier oprecht, zonder achterliggende belangen advies gekregen hebt wat je paard kan redden. Het beest is DOODZIEK en die kermis onder zijn voeten maakt het alleen maar erger. Het is zoals Ilona zegt, duik erin! NU! mail alle mensen die je hier antwoord gaven desnoods prive, vraag hen naar het waarom.
En verder? Veel succes met dat arme dier.