Jacqueline v d Berg schreef op donderdag 21 januari 2010, 14:29:
> Peter Donck schreef op donderdag 21 januari 2010, 13:21:
>
>> eddy DRUPPEL schreef op donderdag 21 januari 2010, 11:33:

> hebben.....wat moeilijk op te lossen is in een piste

> Ze vond het nodig te proberen me te katapulteren door haar gat
> zo ver omhoog te gooien dat ze bijna een handstand aan het doen
> was

Gek hoor ... ik had Amaroc al een paar weken niet meer bereden en heb zelfs 1/3de van de rit zonder stijgbeugels gereden. Iets wat ik met hem niet zo snel doe aangezien hij bengelende beugels altijd heel erg spaaaaaanneuuuuuuhnd vindt en altijd al genoeg gepeperd rondloopt.
Misschien was hij helemaal zen, omdat ik zo ontzettend relax aan het genieten was

Soit ik had me als het ware ook voorbereid op een rodeorit, maar niets was minder waar. Het kan dus ook anders ...
Oh ja wat wel ... ik heb hem nog nooit van zijn leven zo weten uitstrekken in draf als gisteren! En dat voor een Spanjaard met zijn knieactie en huppelpasjes... mhhhh ..., maar daar stelde ik mezelf geen vragen bij want dat vond ik wel fanatstisch. Vroeg me zelf even af of hij nu Enno (draaft op topsnelheid als een draver) niet zou kunnen volgen in draf. Maar als enige ruiter van twee paarden, is dat moeilijk te testen.
Soit ... ik hoop spoedig nog eens wat springuurtjes te kunnen meepikken om met volle teugen van het bos, het paard en de zon te kunnen genieten
