Nou het heeft niks met onderdanigheid te maken denk ik

Ik merk het hier ook nog wel eens met een merrie. Naar mij maar ook naar de leidende merrie. Als we weer terug komen van weggeweest dan piept ze bijna, hoge hinnik en snuffelen. Ik snap er niks van, ze is ook bijna 10 maand drachtig

Ze doet dat ook wel eens bij mij, terwijl ik altijd consequent ben met mijn eigen ruimte, opzij etc. en de leidende merrie uiteraard ook. Het zullen bepaalde gevoelens zijn die dan opspelen. Want het is ook niet altijd zo. Ze zitten erg goed in hun vel denk ik, ik kan er ook niks meer van maken ehm
Anita
Mijn merrie heeft dat nooit gedaan en nu doet ze dat ook niet meer. Juist die ene keer nadat ik die beweging gemaakt heb.
Mijn vraag was hoe ze dit geïnterpreteerd heeft? Ik heb duidelijk iets in haar ogen verkeerd gedaan. Mijn idee is dat ik haar ongewild uitgedaagd heb. Is dit zo? Ik wil haar graag begrijpen.
@Eddy: haha, grappig.... maar wat denk jij ervan?
Op zich is dit een zeer correcte merrie, naast dat ze nu wat dominant is, maar anders nooit problemen mee gehad.