InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18941 onderwerpen
275558 berichten
Pagina 12847½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: donderdag 18 februari 2010, 11:5318-2-10 11:53 Nr:192703
Volg auteur > Van: joop Opwaarderen Re:192698
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paard bekappen onder verdoving? Structuur

joop
Homepage
Frankrijk


5046 berichten
sinds 20-6-2005
Spirithorses schreef op donderdag 18 februari 2010, 11:43:

> Nouwwwww.... nu ga ik toch effe zeiken. Hier wel meegemaakt dat als ze
> écht flink in de nesten kwamen ze uiteindelijk in een soort van
> shocktoestand gingen of zich lieten omvallen en doodstil bleven liggen.

> worden.
> Vind je het erg dat we het maar niet gaan uitproberen? :-M
>
> Greetz!

Ja Pien nu je het zegt: ik heb ook verschillende malen een paard in benarde positie aangetroffen, waarbij de pogingen om te ontkomen waren opgegeven. In draad vast of aan de verkeerde kant van een hek en zelfs 1 x aan de rand van een afgrond, totaal verstard, zij aan de ene kant van het hek en de kudde aan de andere kant. Gelukkig hebben we dat paard rustig achteruit ervandaan kunnen bewegen en is alles goedgegaan, maar het was een angstig moment.
Volg datum > Datum: donderdag 18 februari 2010, 11:5718-2-10 11:57 Nr:192704
Volg auteur > Van: van lennep Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Zadel voor Namkje en mij?! Structuur

van lennep
zwinderen
Nederland

Jarig op 12-5

4767 berichten
sinds 31-8-2005
Ik probeer voorzichtig aan de toekomst te denken , en alles te bekijken en af te wegen Qua zadels.
Namkje is een fries waarop niet door te zitten is , echt eentje die teveel opgooit en teveel beweging heeft.
Ik wil graag lekker zitten , met lange benen want dat vind ik prettig.[en heb ook lange benen :-M ]
Mijn uiteindelijke doel is lekker rijden , zo weinig mogelijk in de bak omdat gymnastische oefeningen in het bos ook kunnen volgens mij . [ dressuur vind ik erg leuk te combineren met lekker crossen door het bos ]
Boomloos is voor mij , denk ik , eigenlijk geen optie doordat er niet doorgezeten kan worden op Namkje , en ik mezelf te zwaar daarvoor vindt , maar ik sluit niets uit!
Namkje zal zich in de toekomst nog gaan ontwikkelen , dus iets met een verstelbare boom lijkt me wel slim , of een tijdelijke andere oplossing?
Namkje heeft een ronde rug , weinig schoft , en qua lengte zal de rug niet kort uitvallen.
Ik ga nog een boomloos Iberisch zadel op haar testen , en ben erg benieuwd hoe dat is [eens kijken hoeveel beweging er in mijn lijf te krijgen is , en ben altijd al nieuwsgierig geweest hoe het voelt om zo ingepakt te zitten , want het lijkt me stiekem wel wat , maar die zadels zijn op paarden gemaakt met redelijke vlakke gangen , zal er niet veel aan hebben dan...]
Zelf heb ik een equestor liggen , maar die past van geen kant op Namkje , helaas.
Vind ik wel een geweldig fijn zadel.
Barebackpad heb ik , en ga ik ook zeker gebruiken , maar is niet bedoeld om lang mee te rijden.
Zadels waarbij jezelf van alles kunt veranderen , vind ik wat eng , omdat ik naar mijn idee niet goed kan zien wat nou precies goed ligt , en wat niet , maar ik sluit ze niet bij voorbaat uit...Bv dat zadel van jou ,Wil. [ hoe heet dat ook alweer?]
Heb ooit verliefd naar die flexpannel zadels gekeken , maar ook daarin kan een paard niet echt groeien.
Ze wordt nu ingereden met pad , en barefoot , maar barefoot vind ik persoonlijk niet fijn zitten.
En dan ook nog het hele verhaal van die ene link over verschil tussen bouw van vrouw en man meegenomen , het moet wel een zadel zijn waarbij ik op mijn kont kan zitten[ fryso zadel duwt je te ver naar voren ? en mijn eigen equestor misschien ook wel , maar dat heb ik nooit goed kunnen proberen]
Wat zijn er voor opties?

Gr Esther
Volg datum > Datum: donderdag 18 februari 2010, 11:5718-2-10 11:57 Nr:192705
Volg auteur > Van: Frans Veldman Opwaarderen Re:192553
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Hooi en gras als voeding en training van je paard Structuur

Frans Veldman
Homepage
Drenthe
Nederland

Jarig op 22-10

5061 berichten
sinds 1-1-2003
Karen Koomans schreef op woensdag 17 februari 2010, 17:06:

> Vraag: niet dat ik dat probleem nu bij de hand heb (voor zover ik weet),
> maar stel dat je paard te veel ijzer binnenkrijgt, en/of te veel calcium.
> Omdat dat te veel in z'n hooi zit.
> Is er dan een andere oplossing mogelijk, in plaats van ander (beter) hooi
> kopen?

Nope.
En vaak wordt dat wel gedacht. Dat je bijvoorbeeld een teveel aan Calcium dan moet compenseren met meer Magnesium en Fosfor, om "de verhouding te herstellen".
En dat werkt dus niet.

Frans
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18941 onderwerpen
275558 berichten
Pagina 12847½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact