InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13310½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: maandag 19 april 2010, 22:3519-4-10 22:35 Nr:199649
Volg auteur > Van: Geertje Opwaarderen Re:199645
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Castreren en ik zie het niet meer zitten... Structuur

Geertje
Den Haag
Nederland

Jarig op 17-3

1315 berichten
sinds 17-12-2005
Ja dat vroeg ik me nog af, of het zinvol is om het spuiten al te oefenen. Is dat iets wat ie minder vervelend gaat vinden? Merk jij echt aan je paarden dat ze dan bij het volgende spuitje beter blijven staan?
Mij lijkt iets wat pijn doet meer iets om de volgende keer nog sneller uit de weg te gaan...

Spuitjes en NaCl kan ik vanzelfsprekend zeer gemakkelijk aan komen, dus in dat opzicht is oefenen geen probleem...
Volg datum > Datum: maandag 19 april 2010, 22:4419-4-10 22:44 Nr:199650
Volg auteur > Van: jennet Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Dusty Structuur
jennet
belgie


515 berichten
sinds 30-7-2009

Ik zet het maar in de kroeg want is het is zomaar een verhaaltje.
Afgelopen zondag gaan wandelen met Dusty in het bos. Jan was mee (mijn man). Eerste instantie.....hier Jan doe maar. Terwijl ik het zeg denk ik ook...trut..doe lekker zelf. Dus owkeee, hier met mijn meisss. Lopen,lopen,lopen, kennen heg noch steg daar maar hoppa. Prachtige dag, Dusty superlief. Ze is zacht van huid en haar, ogen glanzen, ik was zo trots op haar. Ik denk steeds...mm nee, ik kan het je niet geven wat je nodig hebt maar ik ben er denk ik toch echt stapelgek op. Ze is zoooo lief. Stapt mooi naast me.....snurk snurkkkk. Even draaien....ohoo....eassss.....good...good.. girl. Kan ik daar straks op je rijden en je geen geweld aandoen daarmee? Ik weet het niet. Emoties gaan continu op en neer....en toch ze verdient het zo.
We hebben denk ik wel 2 uur rondgestapt. Hoofdje laag...chillll. Alle zorgen die ik heb over haar verdwijnen dan even en geniet. Ik moet je leider worden meisss....valt niet mee he? Ik snap je meid, je kan zoveel hebben en ineens is daar DE ontploffing. Niet vermenselijken en toch......ik begrijp haar wel. Kan ik je aan meid? Ik denk dat ik stapelgek op je ben. Lieverd!!!!!!! Wat moet ik toch veel leren!


Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 13310½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact