Tony schreef op zondag 20 juni 2010, 3:16:
> Ik denk dat je plank de volkomen misslaat, de kok hebt horen fluiten omdat
> ie niet weet waar de lepel hangt... Maar je kunt dit serieus niet menen.
> Wat denk je? Dat een paard een houtworm is? Sorry, maar ik hoop maar niet
> dat je paarden of ander vee houdt, anders sla je wel een flater bij de
> Inspectie als hun dit verhaal ook gaat vertellen.
Ik vind het werkelijk onvoorstelbaar dat iemand die zelf paarden houdt en een opleiding volgt niet weet dat paarden, evenals vele anderen dieren, prima in staat is om hout (takken, boombast, etc.) te verteren. Wat leren ze jullie daar op zo'n opleiding?
> Gelukkig maar, want dit soort onzin wil ik niet eens begrijpen.
Wat was dat ook al weer, over die open mind?
> Maar goed, geef jij je paarden maar hout, ik ga me ergens anders druk om
> maken, als je het niet erg vindt.
Doe dat maar. Ik begrijp niet goed wat jij hier op onze site komt doen als je nergens voor open staat en alles bij voorbaat afdoet als onzin, zodra het even niet in je straatje past.
Je negeert ook alle berichten van mensen die rapporteren over de verbeteringen die ze hebben ondervonden nadat ze de verzorging van hun paard hebben aangepast. Er is een interessant draadje over "de proef op de som" en iemand die net terug is van een trektocht van1500 kilometer over rotspaden met onbeslagen paarden. Hoezo oogkleppen?
Frans