InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18942 onderwerpen
275559 berichten
Pagina 14357½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: woensdag 6 oktober 2010, 22:256-10-10 22:25 Nr:215348
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:215311
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: huisvesting Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010

Dankjewel voor je suggestie - maar ....Stroomdraad - Dat mag niet in Bulgarije - zou ook niet kunnen op mijn land - ik wacht al meer dan een jaar op mijn eigen stroomvoorziening -

De holistiese approach is beter - inderdaad bodylanguage herkennen - Ik wist dat ze nerveus was - ik wist natuurlijk niet dat ik zelf zou uitglijden op het natte gras en daardoor mijn grip verloor en dat was genoeg voor haar - in de wolken. Dus ik kon ook niet eens zien waar ze heen rende. Gelukkig zijn er andere paarden waar ze naar toe ging. Nu weet ik waar ze is als ze het weer presteerd. Hier stelen gypsies paarden dus er is altijd die angst!

We gaan dit weekeinde het bos in om hout te halen (los liggend en toestemming van de boswachter) voor een stevig hek om de wei, dan kan ze toch lekker rennen, mij in de gaten houden terwijl ik haar weide schuilstal maak en er bij horen.

En ja de wondere wereld van het paard wordt steeds interessanter en mijn leven weer rijker. En dit is pas een week in mijn Maya kalender...!

Chao Marianne
Volg datum > Datum: woensdag 6 oktober 2010, 22:376-10-10 22:37 Nr:215349
Volg auteur > Van: Fem Opwaarderen Re:215330
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: een langgggg hoevenverhaal. Structuur

Fem
schoorl
Nederland

Jarig op 27-1

615 berichten
sinds 26-7-2010
Ik herken je verhaal, mijn twee paarden zijn al vanaf eind mei aan het 'sukkelen', met HB en daardoor aansluitend hoefzweren. (zie verhalen over Pip en Joe, als die nog ergens te vinden zijn...)
Pip heeft er diverse gehad, ook eerst vage klachten, uiteindelijk doorbraak, maar vaak ook dan niet per se meteen helemaal goed, het wondje van de zweer gaf ook nog wel wat pijn-bij haar kwamen ze er allemaal bij de kroonrand uit. een lang en erg pijnlijk verhaal.
gelukkig lopen ze nu sionds een paar weken allebei weer zo goed als goed.

Blijven volhouden hoor! Blij dat het nu goed met de jouwe lijkt te gaan!

It takes a wise man to understand that strength lies in
a gentle hand
Volg datum > Datum: woensdag 6 oktober 2010, 22:426-10-10 22:42 Nr:215350
Volg auteur > Van: angelique hage Opwaarderen Re:215333
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: neusbloeding (steeds vaker en steeds meer), diagnose: ethmoïdaal hematoom Structuur

angelique hage
Homepage
Nederland


656 berichten
sinds 9-2-2009
Nathalie Lagasse schreef op woensdag 6 oktober 2010, 18:32:

Jeetje Nathalie, wat gewelig Jip-en-Janneke uitgelegd, enorm bedankt!!
Ik heb mij de afgelopen dagen, gewapend met woordenboeken en een bevriende huisarts al door heel wat teksten heen geworsteld, maar na jouw verhaal is het mij echt volkomen duidelijk! Nogmaals, dank je wel!
Volg datum > Datum: woensdag 6 oktober 2010, 23:066-10-10 23:06 Nr:215351
Volg auteur > Van: jennet Opwaarderen Re:215347
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: ontstoken ogen Structuur
jennet
belgie


515 berichten
sinds 30-7-2009
Spirithorses schreef op woensdag 6 oktober 2010, 22:25:

>
> Pfff, eng mens, ik schrok al dat je je beest in een stal gepleurd had =-)
Thanks :-M
> Sorry voor mijn heftige reaktie dan, ik ben nou eenmaal allergisch voor
> stalopsluitingen maar ik zal me inhouden
Nee hoor groot gelijk :-)

:-M Lief dat jullie je om dit
> paard gaan bekommeren YES! .
>
> Groetjes, Pien

Ja voor mij ook sorry dan he :-) Neeehhh niet alles gaat over de mijne ;-) Zou niet fraai zijn ...in 2 jaar alle kwalen die er bestaan ha!
Ik hou 'r goed in de gaten misschien wel 's teveel. Vindt ze niet erg hoor, het is wel een gezelligheidsmuts :-P

Ja ik kan niet anders dan het paard helpen in die zin van verzorging. Ik hou het liever bij mijn eigen toko en gedachtes maar ik kan dat niet aanzien. Voor de rest hou ik mijn snaveltje toe en Dust staat vollop in de glorie met d'r zalige velletje en te dabberen in de mud op het moment. Da's nie zielig......vind ik! Als die een wondje heeft.....pfft zo weg.
Ach we doen ons best wel ........voor het paard maar weer ;-)
Volg datum > Datum: woensdag 6 oktober 2010, 23:116-10-10 23:11 Nr:215352
Volg auteur > Van: jennet Opwaarderen Re:215332
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: ontstoken ogen Structuur
jennet
belgie


515 berichten
sinds 30-7-2009
clarissa ruijgrok schreef op woensdag 6 oktober 2010, 17:56:

>>
>
> als je nu toch theetjes gaat maken, doe er dan ook een schep ogentroost

> wel oppassen en je dierenarts raadplegen, maar een theetje kan altijd...
> Ogentroost is in de meeste natuurwinkels te krijgen.
>
> groet Clarissa

Okee doe ik ook. Natuurwinkel? Is dat de tuinen misschien? Is ook weer een tip voor mijn hond trouwens.

Coralie, ze heeft geen lange lokken maar dat zou inderdaad ook heel goed kunnen.
Was het maar waar.....mooi hoor lange lokken , scheelt ook een vliegenmasker :-P

In ieder geval bedankt allemaal voor de tips... heel lief :-)
Volg datum > Datum: woensdag 6 oktober 2010, 23:126-10-10 23:12 Nr:215353
Volg auteur > Van: angelique hage Opwaarderen Re:215350
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: neusbloeding (steeds vaker en steeds meer), diagnose: ethmoïdaal hematoom Structuur

angelique hage
Homepage
Nederland


656 berichten
sinds 9-2-2009
Update: GOED NIEUWS !!!!!!!!!!!!!!!!

Vandaag bij paardenkliniek de Lingehoeve in Lienden geweest. Wat een verademing.
Eerst hebben ze met de endoscoop gekeken, nu ook waar het kon lángs het hematoom. Daarnaast rontgenfoto's gemaakt om te zien of het aan de achterkant wellicht richting hersenen was doorgegroeid. Dat bleek gelukkig niet het geval. Zoals ze het zelf zeiden: "een mooie losliggende bal, daar kunnen we wel wat mee".
Gezien aard en omvang werd het advies gegeven te behandelen met Fomaline. Dat advies kregen we gisteren ook van de universiteitskliniek in Utrecht (nav van de endoscopie-beelden van vorige week). En dat is vandaag ook meteen gedaan:
Met een dun buisje (wat door de endoscoop gestoken werd) met daaraan een grote spuit met de Formaline zijn op diverse plaatsen gaatjes geprikt in het hematoom, waarbij dus telkens een aantal ml Formaline werd ingespoten. Dat deed Banjer duidelijk pijn, want ondanks de fikse sedatie (hij viel bijna om) reageerde hij heftig. Het bloedde behoorlijk en na de behandeling lag er een flinke plas bloed, spoelvloeistof (op de kop van de endoscoop zit een soort sproeier zodat ze weer wat kunnen zien) en Formaline op de grond.
Toen hij weer bij kwam (nadat de behandeling klaar was) begon hij fiks te proesten. Op een gegeven moment kwam er een flinke lading dik slijm met bloed uit z'n neus. Waarop de internist zei: "mooi, dat is er al uit". Dat was dus een stuk van het hematoom! Dit heeft hij op de trailer naar huis ook nog eens gedaan, want soortgelijke "smurrie" vond ik bij het schoonmaken ook in de trailer.

De Lingehoeve denkt minimaal 3x te moeten behandelen, telkens met 3 weken interval. Bij de eerstvolgende behandeling zal dus moeten blijken of Banjer reageert op de behandeling zoals ze verwachten. Maar volgens de Lingehoeve heeft Banjer een goede kans om weer helemaal de oude te worden. Ze hebben dit soort ingrepen nu 20x gedaan (zo'n 8x per jaar), allemaal vergelijkbare gevallen als Banjer. En alle 20 zijn volledig (of in ieder grotendeels) hersteld. Er is in principe wel een behoorlijke recidive-kans, maar er is er nu (na 2,5 jaar dus) van de 20 bij hun nog geen geresidiveerd. En dan zou opnieuw behandelen met deze methode mogelijk zijn.

Ik ben nu toch wel erg hoopvol.
(En over wat ik vind van de kliniek waar ik vorige week was zal ik mij maar niet verder uitspreken....)

Groetjes,
Angelique
Volg datum > Datum: woensdag 6 oktober 2010, 23:246-10-10 23:24 Nr:215354
Volg auteur > Van: Piet Opwaarderen Re:215344
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Het hoef-punt Structuur

Piet
Homepage
Terneuzen home, Koewacht werk
Nederland

Jarig op 8-7

11530 berichten
sinds 11-12-2003
Coralie schreef op woensdag 6 oktober 2010, 21:49:

> Koen Theys schreef op woensdag 6 oktober 2010, 21:43:
>
>> Die ondergeschoven hielen zou ik nergens anders gaan zoeken dan in de
>> wijze van bekappen hoor.
>> De hielen samen met de steunsels zijn echt niet correct.
>
> Hallo Koen,
> Ik heb alles wat ik tegenkwam mbt dit probleem uitgeprobeerd op deze
> hoeven.
> Zonder succes.
> Als jij het wondermiddel hebt dan hoor ik het graag.

Lijkt me duidelijk dat wondermiddel dat iedereen je probeert uit te leggen :... GOED bekappen Kijk nou es goed naar die hielen e.d.

"Go to humans for opinions, but horses for answers"
Volg datum > Datum: woensdag 6 oktober 2010, 23:466-10-10 23:46 Nr:215355
Volg auteur > Van: Koen Theys Opwaarderen Re:215354
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Het hoef-punt Structuur

Koen Theys
Homepage
Bonheiden
Belgie

Jarig op 28-12

1565 berichten
sinds 2-3-2008
Coralie, bij deze sluit ik mij volledig aan bij wat Piet hierboven schrijft.
'Goed bekappen.'
Ik wil hiermee absoluut niet betweterig of belerend zijn.
Soms kunnen mensen een beetje de 'klare' kijk op een hoef kwijt geraken.
Het kan vaak héél helpend zijn om samen met een totale buitenstander de hoeven eens grondig te analiseren en te bespreken waardoor je plots weer het ideaalbeeld voor je hebt en gelijk ziet wat er nodig is om weer op het juiste pad terecht te komen.
Hierna kan je weer perfect aan de slag met jouw, zeer zeker, grote toewijding.
Bij meerdere beroepen is dit een perfect normale gang van zaken en heet dit 'Intervisie' of 'Supervisie'.

Koen
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18942 onderwerpen
275559 berichten
Pagina 14357½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact