Ja, ik beloon haar meestal met aaien. Want ik had de manégehouders horen zeggen dat ze het niet zo leuk vinden als mensen de paarden gaan verwennen, want dan gaan ze bij iedereen snoep zoeken en te dik worden.
Ja, ik probeer goed rond mij heen te kijken en als ik een ander paard ben aan het inhalen maak ik een volte, maar meeste mensen rijden ja gewoon voorbij via de binnenhoefslag. Volgende keer ga ik zeker vragen of ze een beetje kunnen oppassen, ik had het nu al een paar keer gezegd, maar het gaat zeker het ene oor in en het andere oor weer uit.
hmmm, nu ik denk dat ze zich bij mij zeker als individueel paard geapprecieerd voelt.
Want ik kom een uur voor de les en zit dan 3 kwartier te poetsen, te aaien, ben gewoon heel de tijd met haar bezig. Terwijl andere ruiters gewoon vlug poetsen (wat soms niet gebeurt als zij het paard proper vinden), opzadelen en dan stal terug toe en dan blijven ze ofwel gewoon in de stal met andere mensen babbelen en sommige gaan gewoon weg en laten hun paard opgezadelt in de stal.
Terwijl ik haar praktisch geen minuut alleen laat (alleen voor een andere singel te halen als die te klein is ofzoiets).
ik geef de andere paarden geen of niet zoveel aandacht als haar.
Ze kan dit duidelijk zien door de stal want er zijn geen echte staldeuren. De staldeuren is dezelfde 'deur' die de meeste mensen voor een wei hebben. Gewoon 2 stroomdraden met zo haken. (gelukkig staat de stroom zelden op anders had ik mij al vaak perongeluk gestoten)
Ik denk dat ze dan toch als individu behandelt wordt door mij ?
Nu ik weet niet hoe het met de verzorgers zit, maar ze krijgt sowieso al is het maar een miniem beetje meer aandacht dan andere paarden als ze haar manen bijknippen. Ze heet Stekel omdat ze een hanekam heeft ipv lange manen, maar dit moet dan ook wel regelmatig bijgeknipt worden, anders zou ze geen stekel meer zijn hé