InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18942 onderwerpen
275559 berichten
Pagina 15388½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: donderdag 2 juni 2011, 14:412-6-11 14:41 Nr:230819
Volg auteur > Van: Anne Maria Opwaarderen Re:230809
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Jeuk aan de benen Structuur

Anne Maria
Surrey / Hampshire border
UK

Jarig op 9-8

353 berichten
sinds 12-5-2011
MarshaBart schreef op donderdag 2 juni 2011, 11:59:

> Heb je nog een bepaalde verhouding van azijn:thee? Voorkeur voor een
> smaakje? ;-)

Ik doe zo'n beetje 1 op 1, met simpele huis-tuin en keuken azijn, en huis-tuin en keuken zwarte thee.Das wel beetje oppassen met witje, maar daar heb je geen last van met Bart. Volgende fles maak ik misschien eens met kamille thee of iets, dat is blekend ipv kleurend. En dan een hussie citronella olie. Duidelijk receppie he? :-P
Niks wetenschappelijks verantwoord dus, en lees op internet 1001 recepten. Gelukkig is het zo goedkoop dat je ook makkelijk 1001 samenstellingen zelf kunt proberen. Misschien werkt thee met citroensmaak nog wel beter?

@ Ilma: ik lees dat je zwavel olie gebruikt dus je hebt geen moeite met olie, misschien is 'neem olie' echt wel het proberen waard dan. Je kunt even rondkijken op internet voor meer info, en voor een redelijke prijs. Ikzelf heb het van ebay gehaald.
Ik ben niet van het 'neem olie promotie team' trouwens hoor :-P. Merk alleen bij Paddy dat het echt snel de huid kalmeert.
Hoop dat je er iets aan hebt, succes gewenst in ieder geval, jeuk is ontzettend vervelend, dus hoop dat je iets vind dat werkt, laat het weten!
Volg datum > Datum: donderdag 2 juni 2011, 14:572-6-11 14:57 Nr:230820
Volg auteur > Van: Anne Maria Opwaarderen Re:230816
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: neusbloeding (steeds vaker en steeds meer), diagnose: ethmoïdaal hematoom Structuur

Anne Maria
Surrey / Hampshire border
UK

Jarig op 9-8

353 berichten
sinds 12-5-2011

Gefeliciteerd met het goede nieuws!
Hopelijk banjert Banjer weer snel met hernieuwde levensvreugde overal rond.

En ook met luikies in z'n kop is het een pracht van een man hoor!

Toch zet het je inderdaad aan het denken he, hoeveel pijn die beesten verdragen kunnen. Krijg nog meer meelij met alle paardjes met rondbonkende ruiters die meppen, zagen, prikken, trekken en wat al niet meer. En alle andere beesten, zoals die arme oude honden, vol met gezwellen of versleten heupen, die zich nog zo'n beetje voortslepen door het leven terwijl baasje zegt: 'ja maar hij kwispelt toch nog?' :-(

Sorry, dit was een vrolijk onderwerp aan het worden :-). Banjer heeft gelukkig een hele lieve vriendin, die er alles voor over heeft om hem weer helemaal gezond te laten worden, en het gaat helemaal goed komen! duim YES!
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18942 onderwerpen
275559 berichten
Pagina 15388½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact