Christel Provaas schreef op dinsdag 14 april 2015, 15:12:
>
> TIP: haal de taalfouten eruit. "U
ontwormd" moet zijn "u
ontwormt."
> Dit staat er een keer of 5 in. Staat een stuk intelligenter.
>
> Ik loop vast in het menu omdat ik niet ontworm aangezien mestonderzoek
> altijd <50 is. Ook kan er maar 1 paard besproken worden per test, niet
> handig.
> Wat betekent trouwens "
ontwormen in het bloed"?
Serieuze rekentoets én taaltoets (en dan die rekentoets niet zo kinderlijk makkelijk zoals die waar laatst zoveel ophef over was) vóór iemand studenterig (een bewust zelf uitgevonden woord

) gaat doen. Ik vraag me al jaren af wat er op school gedaan wordt buiten punniken om. Maar 't is ene Belg, hè, die winnen toch juist altijd de nationale dictees?
Nog iets: mijn computerbeveiliging voorkomt dat ik
http://hub.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_2lYjY3ba5IpNtRP zelfs maar te zien krijg. Ik ben heel eigenwijs, behalve tegen die beveiligingen die ik zelf geïnstalleerd heb (beetje dom om die alsnog te negeren, toch?). Geen flauw idee wat er aan de hand is met de link (die doorverwijst naar een ander adres) maar als meer bezoekers daar last van hebben lijkt me dat slecht voor het onderzoek.