Karianne schreef op donderdag, 9 juni 2005, 10:04:
> Hoi via een kennis van een kennis (je kent het wel) kan ik een
> mooi paard krijgen, maar dan op een soort leenbasis. het gaat
> alsvolgt.

> terug, en die is nog nooit opgeeist, en vertoeft hier een lui
> lekker leven...
>
> groetjes Karianne
Alles hangt af van de afspraken die je maakt met de eigenaars.
Wij hebben op deze basis een paar paarden "in permanente bruikleen" en ik zie er tot nu toe alleen maar voordelen in.
We werken met gesloten beurzen, dwz : niemand hoeft de ander iets te betalen : Wij dragen de volledige zorg en verantwoordelijkheid over het geestelijk en lichamelijk welzijn van de paarden in ruil voor meewerken in de lessen.
Toen wij pas begonnen hadden wij natuurlijk niet de financiele middelen om paarden aan te schaffen en dit bleken werkbare constructies.
De ene eigenaar voelt zich nauwer betrokken bij het wel en wee van zijn/haar paard dan de andere. Iedereen is vrij daarin.
Per paard hebben wij weer specifieke afspraken, hangt af van de wensen van de desbetreffende eigenaar.
Ik zou het zeker willen aanraden, het heeft veel voordelen
mits je zoveel mogelijk problemen vooraf ondervangt.
Niets lijkt mij zo triest dan te moeten bakkeleien met een eigenaar van een ziek paard of erger.
Als je wilt dan stuur ik je de contracten wel per E mail.
Groetjes, Pien
www.spirithorses.be