Linda schreef op zondag, 21 maart 2004, 19:46:
> Hahaha, die heb ik dus!

Ja en hahaha, die bedoel ik dus niet. Omdat jij zegt dat de stukjes plastic overal lagen, weet ik zeker dat jij andere voor ogen hebt dan ik. Zo niet dan moeten Tamara en Spunky wel heel erg tekeer zijn gegaan, hihi. Jij bedoelt waarschijnlijk toch die witte prikpaaltjes (of bruin en groen heb je ze ook geloof ik). Met van die standaard plastic "haakjes" om de draad tussen te doen.
Zo ja, die bedoel ik dus niet.
Ik heb het maar even opgezocht, ik bedoel de Gallagher Ecopaal. Die zijn 1.85 lang, van gerecycled kunststof en worden gegarandeerd dat ze onbreekbaar zijn. De paal is een kruisprofiel en geschikt voor permanente afrastering. Je heb speciale bevestigingsdraadjes nodig om je schrikdraad aan vast te maken. Maar ze zijn een stuk goedkoper dan houten palen (metaal weet ik niet, ik heb alles van hout, creosoot; 15 jaar gegarandeerd).
Ik hoop dat ik nu wat duidelijker was mbt de "kunststof" palen. En als jij die wel bedoeld en Tamara en Spunky die palen kapot krijgen, zou ik mij gaan beroepen op het onbreekbaar zijn van die paal wat in de advertentie staat haha. Zullen ze op hun neus kijken bij Gallagher als ze horen dat een shet die palen omver walst.
Groeten,
Ingrid