Hallo,
Mijn westernpad is aan vervanging toe. Maar de meeste pads zijn veel te dik (en ook veel te warm vind ik) voor onder mijn zadel. In het verleden heb ik altijd een wollen deken gebruikt, maar ik ben daar niet zo tevreden over. (haar zet zich vast, er vormen zich wolpropjes, wassen is lastig....)
Ik wilde eigenlijk zoiets hebben als mijn collega voor onder haar engels zadel: een gewone zwarte zadeldeken. Helaas bleek alles veel te klein te zijn. Ik wilde al een laten naaien (ben zelf niet zo handig met de naaimachine), toen ik het volgende vond:
http://62.75.177.102/shop2/index.php?user=mrgs369&proid=98&2=1&hkat=47&skat=48Wellicht dat meer mensen met te dikke pads te kampen hebben, voor mijn paard is het in ieder geval een goede oplossing, en niet zo erg duur (vooral als je niet zo erg handig bent op dat gebied).
Monique