Frans Veldman schreef op zondag 11 december 2005, 11:30:
> Birgit Dwars schreef op zondag 11 december 2005, 0:25:
>
>> Wat mij zoal opviel......Op deze site is van allerlei

> tijdens het aanmelden op het GSM-net (eenmalig), en tijdens het
> versturen van een SMS-je. Beide activiteiten duren ongeveer een
> seconde.
>
Er is een constante activiteit voor nodig dat het apparaat reageert op het moment dat het nodig is. hetzelfde geldt voor een gsm en een mast daar is een constante activiteit (communicatie in de vorm van straling) voor nodig zodat je kan bellen en gebeld worden.
> De straling waar je paard voortdurend bloot aan staat is de
> straling afkomstig van de dichtsbijzijnde GSM-mast. En daar sta
> je aan bloot, ongeacht het feit of je wel of niet een
> GSM-toestel bij je hebt.
>
Daar ben ik het ook helemaal mee eens. Ook zo de hoogspanningskabels en eventuele, schadelijke natuurlijke straling.
> Wil je je paard behoeden voor GSM-straling, dan is sabotage van
> GSM-masten binnen een straal van 10 km de beste oplossing.
> Helaas blijven dan nog de diverse straling uitzendende
> satellieten over, en daar kun je niet zo gemakkelijk bij.
> Opsluiten van je paard in een kooi van faraday is dan de
> gewezen oplossing, maar heeft weer andere ongewenste
> neveneffecten (zie ook ons artikel over huisvesting).
>
Ik ben bekend met de kooi faraday en het is idd onmogelijk, in ieder geval niet in te passen in onze samenleving, dat je niet bloot staat aan straling. Maar je kan wel proberen in ieder geval nog meer straling te voorkomen.
> straling wel of niet schadelijk is zul je eerst moeten
> begrijpen wat voor straling het is en wat dat met de cellen
> doet.
>
Het verschil van straling zit hem op welk frequentiebereik de straling plaatsvindt. Darom is de ene soort straling ook schadelijker dan dat de andere frequentie is. Aaangezien het lichaam en het energieveld op een bepaald frequentie bereik op z'n best is, zal een sterk afwijkende frequentie storend zijn op het harmonisch evenwicht van het lichaam. Er zijn genoeg bewijzen dat bv. gsm-frequenties en hoogspanningsmasten sterk kunnen verstoren op het lichaam.
> van 2 Watt (gemiddeld 200milliwatt). Deze tijdelijke 200
> milliwatt kan nabijgelegen lichaamscellen met ongeveer een
> tiende graad celcius doen stijgen, en naar wat de effecten
> daarvan zijn kunnen we slechts gissen.
Dan weet je waarschijnlijk ook dat de straling van een magnetron dezelfde straling is als bij het bestralen van tumoren, namelijk Gamma straling. Ik mag aannemen dat algemeen bekend is dat deze straling voor een immense schade zorgt daar het namelijk de celkernen kapot maakt waardoor bv een tumor verdwijnt. dat valt bij de tumor misschien nog goed te praten maar in de rest van het lichaam niet, lijkt mij. Wat doet ook een magnetron; die maakt de celkernen van het eten kapot waardoor alles wat goed voor je zou moeten zijn om binnen te krijgen dus kapot gestraald is.
Al met al niet de gezondste straling lijkt me dus!
>
>> Maar op de lange termijn is dit absoluut 1
>> van de redenen waardoor paarden de meest uiteenlopende klachten
>> krijgen.
>
> Heb je hier ook bronnen van, of is dit iets dat je zelf hebt
> bedacht? Voor mij is dit namelijk geheel nieuwe informatie, die
> verstrekkende gevolgen zou hebben, ook voor mensen.
Ik hevb hier vele bronnen en voorbeelden van maar dat lijkt me teveel om hier te gaan beschrijven. Dat betekent niet dat ik het er niet over wil hebben maar ik weet even niet waar ik moet beginnen.
Ik ga er van uit dat ALLES een frequentie heeft en daarmee kunnen ook harmonische frequentie gestoord worden. Daarvoor moet je ook bedenken dat de frequentie o.a. aanstuurders zijn van bv. biochemishe processen in het lichaam. Als de aanstuurder verstoord is wordt het biochemische proces ook niet correct uitgevoerd, waardoor dus verstoringen in het lichaam komen en daarmee de klachten in meer of mindere mate.
> Overigens is radioactieve straling niet zo onnatuurlijk als je
> wellicht denkt: de voortdurende onweersbuien op aarde zenden
> hun electromagnetische energie de hele wereld rond (goed
> waarneembaar op een kortegolfontvanger) en de zon doet daar nog
> een forse schep bovenop tijdens de veelvuldige
> zonne-uitbarstingen (waarneembaar oa door noorderlicht en
> storingen op televisie e.d.) Verder staan we voortdurend bloot
> aan een achtergrondruis, uitgezonden door de vele quasaers e.d.
> in ons heelal.
Helemaal mee eens en we staan aan nog wel veel meer bloot. dat maakt het voor sommige mensen/ dieren ook zo moeilijk om gezond te blijven. Blijf ik wel bij het feit dat het natuurlijk per individu verschilt, tenslotte zijn er paarden die onder hoogspannings masten staan en een betrekkelijk prima leventje leiden.....
> Bezorgdheid over onnodige straling vind ik een goed ding, maar
> pas terecht wanneer je hier, ook voor jezelf, al de nodige
> aandacht aan besteedt. Ik ga er van uit dat je nooit met een
> GSM-toestel of draadloze huistelefoon belt (duurt veel langer
> dan het verzenden van een SMSje) en geen chip in je paard hebt
> laten stoppen, onderzocht hebt of er geen electriciteitskabels
> onder de wei doorlopen, en ver van hoogspanningsmasten e.d. afwoont.
>
Dat is dus het probleem van de huidige maatschappij met aan de ene kant hoe ik het graag zou willen hebben en aan de andere kant het onontkoombare van al het voorgenoemde. Ik probeer daarin de (voor mij) juiste keuzes te maken en het toch nog leefbaar te houden.
Maar het blijft een altijd een wrikpunt. Mijn verbazing ging ook meer over het natuurlijke van deze site tegenover dan een apparaat met straling.
groetjes Birgit.