anton1973 schreef op donderdag 16 maart 2006, 10:56:
> Allereerst voor Piet: Het was jou idee om een op een van
> gedachten te wisselen, je staat open voor div. inzichten enz.
> Nou niet dus, er wordt mij verweten dat ik krampachtig probeer
> vast te houden aan het geen wat ik doe, paarde beslaan dus.
> Maar als er daadwerkelijk een afspraak gemaakt moet gaan worden
> allerlei uitvluchten verzonnen. Uitspraken op het randje van
> het a-sociale, knap dat je vanuit zeeland zo goed kunt
> beoordelen hoe ik mijn werk uitvoer.
Jullie begrijpen elkaar gewoon verkeerd hoor, Piet wil wél met jou van gedachten wisselen, maar hij geeft aan dat hij er niet tegen kan om te zien hoe jij ijzers onder de hoeven slaat.
Denk je maar eens in dat jij helemaal overtuigd bent dat iets spcifieks érg slecht is, en dat je dan zou moeten kijken hoe een ander dat slechte toepast op een dier, of mens of wat je dan ook maar erg vindt.
Daarbij gaat het er dan niet om of je het wel of niet góed doet, feit blijft dat er onder de hoeven een ijzers wordt gespijkerd, terwijl we weten dat dit niet gezond is voor het paard.
Piet wilde in eerste instantie wel iets afspreken, anders zou hij het niet hebben gevraagd hoor, ik ken Piet. Hij is wellicht wat gevoeliger op dat vlak dan de meeste mensen.
En daarnaast is het gewoon zo dat er al zo lang hoefijzers gebruikt worden, dat is voor ons nu gewoon vooltooid verleden tijd, en het heeft ook niet zoveel nut om dáár dan over te babbelen, dan kom je toch nooit verder?
> Ik heb getracht me open
> eerlijk in een discussie te mengen waarvan de uitkomst
> eigenlijk alvast staat.
Vind dat je dat goed hebt gedaan hoor, we hebben erger meegemaakt

> Veel succes met jullie visie ik ga nu weer traditioneel met
> nieuwe inzichten een paar van die verschrikkelijke ijzers er
> onderslaan. Ben al weer veel te lang thuis
Het is en blijft allemaal mechanisch denken, en daar kun je uiteraard steeds een beetje aan sleutelen om het iets beter/iets minder slecht te maken maar het blijft zoals ik zei: mechanisch denken en mechanisch oplossen.
En dan denk ik dus inderdaad: Free your mind!
Ilona
--
let's keep on moving naturally!