>>
>>>> En dat van die kippen blijft natuurlijk dikke onzin!
>>>

> Enne, toevallig hou ik ook nog van (losscharrelende) kippen

)
>
> Groetjes,
> Wil.
Nog effies betreft de kipjes:
Antoine heeft een bekende/ vriend/ kennis die dit bewezen heeft met allemaal tests en proeven. Vandaar dat hij dit ook als voorbeeld gebruikt.
Kippen buiten moeten goed opletten om te overleven en hebben meer stress'spul' in de eieren dan kippen die binnen gehouden worden.
En dan hebben we het hier niet over batterijkippen of andere krappe hokjes hoor.
Maar goed, ik begon met dit topic voor iedereen die zich ervoor interesseert een keer naar een clinic van Antoine te gaan en het zelf te ervaren!
Ik had ook al verhalen gehoord met de meest gruwelijke dingen en dat het een bullebak zou zijn, maar nee, die man is keihard recht door zee en zegt meteen wat hij ervan vindt zonder iemand te sparen.
De paarden kalmeerden ook onmiddelijk bij zijn aanwezigheid en aanraking, terwijl deze in een vreemde bak stonden, met luidsprekers en publiek eromheen.
En ik heb inderdaad gezien dat hij 1 paard een tikkie met een longeerzweep gaf, maar dat was A: geen harde tik, deze zou tegen je eigen blote been nog geen pijn doen en B: een dwangmiddel om het paard over zijn angst heen te tillen, wat al eerder werd beschreven, omdat het paard dacht dat hij zou vallen. Toen dat niet bleek te gebeuren ging dat paard meteen goed (zuiver) lopen. Ik ben ook tegen het gebruik van de zweep, maar in dit geval was het even een zetje van: 'hup, je kan't best!'