InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 4195½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: zondag 15 oktober 2006, 21:3715-10-06 21:37 Nr:62920
Volg auteur > Van: van lennep Opwaarderen Re:62917
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Nog veranderen in dag en nacht in de wei zonder deken? Structuur

van lennep
zwinderen
Nederland

Jarig op 12-5

4767 berichten
sinds 31-8-2005
Ans Jondral schreef op zondag 15 oktober 2006, 21:13:

> van lennep schreef op zondag 15 oktober 2006, 20:49:
>
>> Wil schreef op zondag 15 oktober 2006, 18:13:

> zomervelletje houden.
> hopelijk wordt het nu eindelijk wat kouder.
>
> Ans

Hoi Ans,

Wat heb ik veranderd;Geen enting, geen gras,geen biks of andere toevoegingen , alleen hooi , water en een liksteen. Boettpyama aan en vant zomer echt maar een aantal uurtjes buiten , in de bak ,afhankelijk van het weer.
Wat heb ik er voor terug...een paard met duidelijk minder jeuk , maar zere voeten [van het op stal staan denk ik , want afgelopen winter had hij echt aardige voeten!!!] En misschien ook wel een depressief paard , want hij had nog maar een hobby , en dat was grazen , en die heb ik hem wel afgenomen , maar nu moet ik weer oppassen dat ik niet mijn gevoelens projecteer op Maike en hem depressief praat...maar zo voel ik het wel!
In de dazenperiode was hij de enige die buiten kon staan , vanwege zijn boett , dus hij heeft ook veel alleen gestaan.
Maar hij heeft duidelijk minder jeuk , en ik hoop dat als hij weer wat kan lopen , ik hem wat meer afleiding kan bieden door weer lekker met hem te gaan wandelen en fietsen , en heel misschien krijg ik hem ook nog voor de kar , als dat gaat lukken...

Ik ben blij met dit resultaat , alleen nog niet helemaal gelukkig

Gr Esther
Volg datum > Datum: zondag 15 oktober 2006, 21:4815-10-06 21:48 Nr:62921
Volg auteur > Van: Esther Opwaarderen Re:62918
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: de poederpost voor Loes off topic maar wel culinair Structuur
Esther
Friesland
Nederland


5661 berichten
sinds 2-11-2003
Loes Scheres schreef op zondag 15 oktober 2006, 21:21:

> Esther schreef op zondag 15 oktober 2006, 20:59:
>
>> Idunn schreef op zondag 15 oktober 2006, 19:36:

> Zal ik wat meer opsturen ? Kun je nog wat meer mensen
> uitnodigen.
>
> loes

LOL weet je wel hoe duur wat poederpost is ?
Ik kom wel naar Israël ;-) Ik ga op reis en ik neem mee............
Volg datum > Datum: zondag 15 oktober 2006, 21:5015-10-06 21:50 Nr:62922
Volg auteur > Van: Christel Provaas Opwaarderen Re:62915
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Met hoefschoenen tot in Spanje Structuur

Christel Provaas
Walem
Nederland

Jarig op 1-3

7725 berichten
sinds 9-7-2005
Ans Jondral schreef op zondag 15 oktober 2006, 21:03:

>
> Dat is nou net het vreemde eraan, die beesten lopen niet mank.
> :-S

> op die site wordt er niets gezegd over problemen met
> sprongewricht ofzo. En ik krijg er ook geen duidelijk antwoord
> op.
> Misschien dat ik eerst maar eens zo ga kijken.

>
> groetjes
> Ans

Hij is inderdaad per email steeds moeilijker bereikbaar, dat is ook mijn ervaring. De man reist zich kapot om overal clinics en lesdagen te geven, zit volledig volgeboekt en is gemiddeld 1 dag van de 10 thuis. Op die dag werkt hij aan het lesmateriaal waarmee hij instructeurs gaat opleiden.
Op de site wordt nmm wél wat gezegd over spronggewricht, nl spat en artrose, die beide met de rijmethode te behandelen zouden zijn. AdB beweert dat zijn methode werkt voor alle harde beengebreken, dus kissing spines, overhoef, oc(d), hoefkraakbeenverbening en Hoefkatrolonsteking]">hko kunnen aan het rijtje worden toegevoegd.
Iedereen met een kreupel paard die bij AdB op een lesdag komt, zet zijn paard in een camion om een les te gaan rijden in een onbekende omgeving. Wat mankeert daaraan?
Ik ben inmiddels bij veel lesdagen wezen kijken, de sfeer is altijd erg rustig, doorgaans weinig publiek, één paard per les van 45 minuten en zeer veel aanwijzingen. Doorgaans is 20 minuten trouwens voldoende.
Ga anders kijken op een lesdag en spreek hem persoonlijk aan. Hij is zeer toegankelijk, gebruik dat en zie een afspraak te maken.
Ik zou het een kans geven, wat heb je te verliezen?

Echt... ik zie nog die hoofdschuddende dierenarts voor me, nu ruim een jaar geleden, Bucks blessure was toen aangetoond, bewezen en 8 maanden tevergeefs behandeld: "Ik ben uitgekakt. Ga maar rijden tot ie stuk is -dat is met een maand gebeurd- of maak er weidedecoratie van." Wat ben ik godsgruwelijk blij dat ik deze raad niet heb opgevolgd en 20 minuten AdB in de schoot kreeg geworpen. Ook ik had niets te verliezen. Ik heb er een beter paard voor teruggekregen.
Ik gun dat IEDEREEN.
Volg datum > Datum: zondag 15 oktober 2006, 21:5615-10-06 21:56 Nr:62923
Volg auteur > Van: Nick Opwaarderen Re:62921
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: de poederpost voor Loes off topic maar wel culinair Structuur
Nick
Nederland


5000 berichten
sinds 13-3-2004
Esther schreef op zondag 15 oktober 2006, 21:48:

> Loes Scheres schreef op zondag 15 oktober 2006, 21:21:
>
>> Esther schreef op zondag 15 oktober 2006, 20:59:

>
> LOL weet je wel hoe duur wat poederpost is ?
> Ik kom wel naar Israël ;-) Ik ga op reis en ik neem
> mee............

Mij ?
De reis naar Portugal duurt toch nog ff en ik weet niet wat falaffel is....dus dat komt mooi uit :-D

Nick
Volg datum > Datum: zondag 15 oktober 2006, 22:0115-10-06 22:01 Nr:62924
Volg auteur > Van: ingrid van der post Opwaarderen Re:62913
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Verschillende voeten Structuur
ingrid van der post
Nederland


423 berichten
sinds 25-5-2005
Coralie van W schreef op zondag 15 oktober 2006, 20:58:

> ingrid van der post schreef op zondag 15 oktober 2006, 19:26:
>
>> Coralie van W schreef op zondag 15 oktober 2006, 16:52:

> Wat was de reden van de kreupelheid rechtsvoor, waardoor je met
> hem in de kliniek terecht kwam?
> Groet,
> Coralie

de 1st keer dachten ze een verzwikking, ook adh van mijn verhaal. na een breedtesprong over een plas in t bos, kreupel. verdovingen in de ondervoet,rontgenfoto gemaakt, niets op te zien, een jaar later weer t zelfde, ook weer verdovingen enfoto gemaakt, t zelfde beeld als de vorige foto, nu ook echo gemaakt, geirriteerde pees, 3e keer weer verdovingen en echo, weer een geirriteerde pees. Wat t veroorzaakt heeft, ik denk door zijn natuurlijke scheefheid, hij belast rechtsvoor veel meer dan linksvoor. ik probeer nu zo recht mogelijk te rijden, antoine de bodt. normaal gesproken hoeft t helemaal geen probleem te zijn die ongelijke voeten. de da op de kliniek zei dat ook tegen mij. er lopen tig paarden rond met ongelijke voeten, en zonder problemen. alleen goofy had toevallig ook nog die scheefheid en dan ook nog net die steile rechterhoef extra belasten. dat laatste kon hij natuurlijk ook niet weten en toen wist ik dat ook niet. maar moet je maar s opletten als je langs weilanden komt, automatisch kijk ik hoe paarden staan, sommige staan met de voorbenen wijd, nou dan weet je ook wel hoe die hoeven eruit zien. ik denk niet dat er shetlanders bestaan met graasvoetjes! maar ja die hebben dan weer vaak hoefbevangen voetjes, t s ook altijd wat he!
Volg datum > Datum: zondag 15 oktober 2006, 22:0115-10-06 22:01 Nr:62925
Volg auteur > Van: Moniek Opwaarderen Re:62846
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: oei! Structuur
Moniek
Homepage
Nederland

Jarig op 22-1

1993 berichten
sinds 30-9-2004
marianne laenen schreef op zaterdag 14 oktober 2006, 10:00:

> Moniek schreef op vrijdag 13 oktober 2006, 22:40:
>
>> marianne laenen schreef op vrijdag 13 oktober 2006, 18:53:

> echt wel.
>
> Groeten,
> Marianne

Fantastisch als je je paard zo eenvoudig kunt helpen!

Moniek
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 4195½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact