>> Wat denk je, doe je mee? We lopen binnen joh!
>
> Ik vergeet nog de murchandise eromheen.

>
> Losse verkoop kruidendrankverdunningen.
>
> Ik word rijk!
Wel een beetje kort door de bocht, hoor. Wat wordt er wel niet verdiend aan wormenkuren die eigenkijk niet nodig zijn (daar kom je achter met mestonderzoek, maar dat vinden mensen dan wel weer duur, wel 12,50) en aan inentingen die maar een paar varianten van de ziekte weren, maar wel zware verbindingen bevatten, en antibiotica waar sommige da's een abonnement op lijken te hebben? Hoe denk je dat de mensheid al eeuwen lang met ziekten omgaat? Met kennis van kruiden dus, dat zijn wij alweer vergeten, omdat we niet meer in en met de natuur leven. Hier wordt gestimuleerd om de paarden zoveel mogelijk op een natuurlijke manier te houden, en jij keurt het dan af om op een natuurlijke manier met ziekten/kwalen te gaan?Wat is er mis met ook naar een
da te gaan en daarnaast verder te kijken dan de neus lang is?
Er wordt wel eens gezegd: dat is niet wetenschappelijk bewezen. Dit betekent dat ze er geen onderzoek naar gedaan hebben, meer niet. Maar dat betekent natuurlijk niet dat er vastgesteld is dat het helemaal niet werkt.
Kwakzalvers heb je helaas overal, ook onder de dierenartsen. Maar die worden niet met naam en toenaam genoemd, en die homeopaat wel, die is veel kwetsbaarder. Is dit eerlijk? Als je ergens geen verstand van hebt (sensor lezen) heb er dan geen keihard oordeel over. Heb uberhaubt geen oordeel, dan wordt je een mooier mens.