InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 5484½ van 18371
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: vrijdag 6 april 2007, 16:016-4-07 16:01 Nr:82260
Volg auteur > Van: Nathalie Lagasse Opwaarderen Re:82224
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Fotolezen Structuur

Nathalie Lagasse
Homepage
Oost-Vlaanderen
Belgie

Jarig op 28-3

1662 berichten
sinds 24-1-2005
Malenka schreef op donderdag 5 april 2007, 22:17:


Zo word ik wel liefhebber! Leuke beesten! Ik weet niet of Frans en Ilona er op zitten te wachten dat we hier onze telepathische spieren proberen te oefenen, maar heb toch weer echt geprobeerd. Ik keek weer enkel naar de foto's van het paard zonder jou, hoewel op de portretfoto ook andere paarden stonden, dat geeft ook al weer te veel informatie. Dit kwam in mij op:

Er is iets gebeurd met bliksem ooit. Daar kwam angst bij te pas en ook een verwonding.
In het algemeen voelt dit paard wel heel goed aan, maar een paar lichamelijke dingetjes waren er:
Haar rug is een gevoelige plek. Ik voel die te ver doorhangen, de spieren aan weerszijden van de ruggegraat zijn soms gevoelig.
Iets pismerrie achtig, aanraking van een mens niet zomaar leuk vinden (tot nijdige reactie toe), het is te gevoelig soms.
Een bloedophoping in een voorhoef, lijkt mij een hoefzweer met bloed erin dan wel, dit is nu in orde.
Er is lang geleden een veulen in haar leven geweest gedurende enkele maanden maar, ze mist dit eigenlijk niet. Ik ging er van uit dat ze zelf een veulen gehad heeft maar nu ik het opschrijf ben ik niet zeker.
In de paardengroep is ze de moederfiguur.

Dat was het, ik heb geprobeerd iets specifieker te zijn (nu ja), want het is leuker als het duidelijk goed of fout is.

Groetjes,
Nathalie
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18943 onderwerpen
275560 berichten
Pagina 5484½ van 18371
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact