eddy DRUPPEL schreef op maandag 27 augustus 2007, 11:35:
> Eva Saegerman schreef op maandag 27 augustus 2007, 10:35:
>
>> eddy DRUPPEL schreef op zondag 26 augustus 2007, 19:45:

> zal geen mooi zicht geweest zijn , wat ook typerend was , als
> ik de vijl in mijn hand had en naar zijn flank liep spande hij
> zich volledig op, klaar om uit te halen !! Het is uiteindelijk
> gelukt dus ...........................
Jouw aangepaste manier van clickeren (heeft eigenlijk niets met clickeren te maken, of gebruikte je de
bridge wel?) heeft gewerkt

ilias heeft het onaangename aan het aangename gelinkd en omdat je het, wellicht, stapje voor stapje deed, heeft Ilias ook stapje voor stapje kunnen wennen!
@Nathalie: die druk machine voor mest zouden we toch eens moeten ontwikkelen he

. En als dat werkt, maken we er een clickermachine van. Dan duw je op een knopje, waarna signaal af gaat, (
bridge), en valt er iets later een snoepje uit de koffer die enkele meters verder staat. Eddy, kunde gij goe lassen?

@niet-Nathalies: toen onze poes per ongeluk op de draadloze deurbel ging staan, die nog op tafel lag om te installeren, en het piepje ging dus af, ging er bij mij ook een belletje rinkelen: als we nu eens van de drukknop gebruik zouden maken om een "mest-plank" te ontwikkelen

Een plank van een paar m² zoals de weegbrug bij vrachtwagens. Als de plank een gewicht ca 2kg? op zich krijgt, en de knop ingedruk wordt, rolt er iets verder op een snoepje uit een koffer.

Hoelang zou het duren vooraleer paard leert dat hij moet mesten op de plank?

Jolien voegde meteen toe dat onze paardjes het wel eens zouden uitvinden om hun mest niet in een keer, maar in 100g bollekes te laten vallen om zo 20 snoepjes te krijgen

Ach, ons systeem moet nog verder uitgewerkt worden, he nathalie