InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
883 berichten
Pagina 2½ van 59
Je leest nu alle berichten van "muriel"
Volg datum > Datum: donderdag 6 december 2007, 16:166-12-07 16:16 Nr:104683
Volg auteur > Van: muriel Opwaarderen Re:104661
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: grasbrok om te weken? Structuur

muriel
Homepage
Nederland

Jarig op 8-6

883 berichten
sinds 21-2-2007
Beste Angèle,

Grasbrok is gemaait gras dat door de boer ipv ingekuild is of als hooi verwerkt naar de grasdrogerij is gebracht waar het gedroogd wordt en in brokjes geperst. Koeien kun je de brok gewoon voeren maar omdat de grasbrok opzwelt in water is dit gevaarlijk voor paarden. Je kan de grasbrok bij de grasdrogerij of bij een boer of via voerhandelaar kopen, volgens mij heb je niet echt een merk. Zelf hebben wij toen we gras te veel hadden ook eenmaal grasbrok laten maken en opgehaald kwam het in dezelfde zakken als iedereen hier in de regio. Was ik in ieder geval wel verzekerd van jkk vrije grasbrok. Ik weet niet of dit het antwoord was wat je zocht..
Esther als je meeleest wat weet jij van jkk verwerkt in krachtvoer en grasbrok ??.of is dit al een keer besproken hier.
Volg datum > Datum: vrijdag 7 december 2007, 10:087-12-07 10:08 Nr:104824
Volg auteur > Van: muriel Opwaarderen Re:104821
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: even aandacht hiervoor, niks met paarden te maken Structuur

muriel
Homepage
Nederland

Jarig op 8-6

883 berichten
sinds 21-2-2007
Helaas, Nederland is een van de meest hypocriete landen op het gebied van dierwelzijn. De grootste speler wereldwijd op het gebied van illegale dierenhandel, de bio-industrie is voornamelijk een Nederlandse uitvinding, geen bontjassen dragen maar wel vele nertsenfokkerijen, zeggen dat je minder dierproeven wil maar wel de grootste dierproeffokkerij van Europa hebben en subsidie verstrekken. Daarnaast zijn wij veruit de grootste speler in veetransporten in Europa. Nederland is ook een democratie dus andere de schuld geven gaat helaas niet op.

Ik was blij maar verbaast om te lezen dat het transport van de varkens op de reis zo een goede indruk had achtergelaten. Ik denk echter dat je met een paar dingen rekening moet houden. Een transporteur die het niet zo nauw neemt laat niet iemand toe op het transport. Niet alle transporteurs zijn slecht maar een groot gedeelte ziet het dier wel als een produkt waarbij afval en uitval ook gewone termen zijn. Er is natuurlijk ook een verschil tussen kostbaar fokvee en slachtvee.

Het gros van de mensen die wel de dierenbescherming bellen voor een paardje dat in de blubber staat beseffen niet dat voor dat glas melk wat ze drinken een kalfje direkt na de geboorte van de moeder is weggetrokken. Tja.... hoezo dubbel.
Ik ben geen veganist meer lukte me niet om helemaal door te voeren maar geen vlees eten en dierproefvrij kopen is tegenwoordig niet zo een hele grote opgave meer en scheelt al veel ellende.
Volg datum > Datum: vrijdag 7 december 2007, 10:447-12-07 10:44 Nr:104835
Volg auteur > Van: muriel Opwaarderen Re:104753
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: grasbrok om te weken? Structuur

muriel
Homepage
Nederland

Jarig op 8-6

883 berichten
sinds 21-2-2007
Hai Angela,

Grasbrok is afhankelijk van waar je woont helemaal niet moeilijk aan te komen.
Als je op marktplaats grasbrok intikt heb je vele boeren die dit kunnen leveren.
Zakken zijn pluminus tussen de 28 en 30 kg, prijzen tussen de 4,00 en 7,00 euro.

Het was een slecht hooi jaar dus waarschijnlijk een goed grasbrok jaar qua aanbod.
Ik wil je wel aanraden het te weken is te gevaarlijk om het zo te voeren. De hoeveel een kilo grasbrok je moet voeren om het gelijke aantal gras/hooi te voeren zou ik niet weten.
Volg datum > Datum: vrijdag 7 december 2007, 20:027-12-07 20:02 Nr:104985
Volg auteur > Van: muriel Opwaarderen Re:104981
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Bitloos Hardenberg Structuur

muriel
Homepage
Nederland

Jarig op 8-6

883 berichten
sinds 21-2-2007
Mag ik ook mee ??????????
Je leest nu alle berichten van "muriel"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
883 berichten
Pagina 2½ van 59
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact