Lena schreef op woensdag 19 december 2007, 16:45:
> Eva Saegerman schreef op woensdag 19 december 2007, 15:39:
>
> knip

> Ik denk ook wel dat de meeste mensen wel een beetje zoals ik ben: stapje voor stapje. En geloof mij: ik neem altijd zeer kleine stapjes bij nieuwe dingen.
> En het is ook erg moeilijk als je omgeving er totaal anders over denkt hoor. Want wij (beginnelingen) kunnen niet zo maar vlot weg gefundeerd de uitleg doen, en je wordt dan echt onder tafel gepraat.
>
> In elk geval: DOE ZO VERDER! Blijf erover schrijven (al is het maar om mensen zoals ik te blijven herinneren dat alles anders kan).
En dan heeft hij enkele maanden geleden een show in Brussel
> gezien (de naam ontsnapt me, t was op de terreinen van tour en
> taxis) waar ze paarden reden met gewoon een touw rond hun
> hals, geen zadel en die deden ALLES, en leken het nog leuk te
> vinden ook. En ik zei: ik weet dat dit kan want op die site
> (deze dus) heb ik ook al van die dingen gezien. Ja, zegt hij
> dan, maar dit is voor ons toch niet haalbaar hoor. Daarvoor
> hebben we te weinig verstand van paarden.
Was cavalia , nee paarden staan 10maand op een jaar in een verplaatsbaar stalletje van drie op drie . Haalbaar voor jullie ? Morge is rije op halsring tijdens buitenrit ??? Op een vreemd paard ??

Verstand heeft er niks mee te maken , toewijding en bereidwilligheid des te meer .Lijkt me in orde met jullie instelling !!