Spirithorses schreef op woensdag 21 mei 2008, 9:22:
> Arno8 schreef op woensdag 21 mei 2008, 8:55:
>
>> Arabesk schreef op dinsdag 20 mei 2008, 23:50:

>
> Pie
>
>
Dit komt me bekend voor :).
Sinds Indigo er is (in de wei er naast dan wel, maar toch) trekt zaf zich ook steeds meer terug. Koda mag vanalles en doet ook ineens vanalles. Zafir ging afgelopen week zelfs rustig liggen slapen terwijl koda op wacht stond, dat doet hij normaal echt nooit. Dus ook bij ons zijn de verhouding nogal ernstig aan het wisselen :). Hoewel koda inderdaad ook nog steeds veulensmakt bij zafir.
Echt ongelooflijk wat voor transformatie koda in een paar dagen heeft door gemaakt. Zondag hebben het draadje tussen de 2 paddocks nog wat verplaatst (meer naar elkaar) en de 3 stonden op de wei. Koda zag dat we iets aant doen waren (normaal was Zafir komen kijken) en kwam letterlijk aangedanst, helemaal groot aant maken, stoer aant doen 'kijk mij eens mogen opletten wat er gebeurt

'. Indigo die er naast stond, werd er niet warm of koud van en stond vooral met zo'n blik van 'waar ben jij je eigenlijk in godsnaam zo druk om aant maken' haha!
Koda gedraagt zich vooral als zo'n puber met iets meer macht maar die totaal nog niet weet hoe het allemaal in elkaar zit lijkt het wel :).