Christel Provaas schreef op woensdag 11 juni 2008, 13:31:
> Piet schreef op woensdag 11 juni 2008, 12:22:
>
>> Als je nou niet in je eerste bericht hier je ogen uit

> Met souplesse ontvang je souplesse terug.
>
> He wat een slap stukje, ik krijg het niet scherp genoeg
> geformuleerd merk ik.
Probeer het nog eens

Nuance is er en er zijn principes.
Als we je het over principes van de Poedertoren hebt, dan praten we over zweep- en ijzerloos. Dat de organisatie een uitglijer is overkomen is menselijk.
Ik ben de laatste die dat iemand verwijt, je doet je best om een programma vol te krijgen, zeker als er een aantal zijn die je in de steek laten. Ik heb me de rest van de dag buitengewoon vermaakt, met gelijkgestemde mensen.
Het doet overigens niets af aan de waarde van de demonstratie. Hoewel ik ze , nogmaals, niet gezien heb, kan ik me indenken wat er getoond werd.
Als we de wedstrijdvorm met dieronvriendelijke zaken als spinnen, slidingstops en het bumpen vergeten, is het niet voor niks dat heel veel mensen graag op een western manier buiten rijden.
Met een ontspannen paard, te sturen op de zit en met een lange teugel langs de hals in een drafje of galopje de pan uit swingen. Mooier is er niet.
Neemt echter niet weg dat een ter elfder ure opgeroepen act die het gewaagd had met bit zijn kunsten te vertonen door driekwart van de tribune was weggejouwd. (De demo van Eddy viel daar buiten, was functioneel en opvoedkundig en iedereen begreep waarom)
Het verschil tussen een plastic ijzer of een echt ijzer is geen nuance. Een nuance is het onderling verschil tussen bitloze hoofdstellen.
Als je als bedrijf principeel nee zegt tegen middeleeuws tuig, dan is er geen verschil in zwaarte daarvan. Het ene principe is niet principieler dan het andere. Het was namelijk niet zomaar een paarden evenement.
Het was 'In the Spirit of Nature!
Piet
hoof issues are man made; not genetic