InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
5661 berichten
Pagina 353½ van 378
Je leest nu alle berichten van "Esther"
Volg datum > Datum: maandag 18 augustus 2008, 0:4718-8-08 00:47 Nr:137226
Volg auteur > Van: Esther Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Smurfspoken was Het relatieve van vieze dinges! Structuur
Esther
Friesland
Nederland


5661 berichten
sinds 2-11-2003
Wil schreef op maandag 18 augustus 2008, 0:26:

>
> Forum smurfspook greep in..... en ik was het volgende bericht,
> een reactie op Esther, helemaal kwijt....

>
> Groet,
>
> Wil.

In Portugal heb ik idd gezien dat honden anders worden behandeld dan hier, of 'erfhonden' vol met ongedierte, of zwerfhonden.
Natuurlijk mag je niet generaliseren want ook ik heb zat honden gezien daar die wel goed werden verzorgd. Ook in Nederland zie je het wel, toen ik nog bij de veearts werkte en we gingen de boer op zag je echt wel die kettinghonden, soms moest je eerst opbellen voor je de kippen of koeien etc kon behandelen waar we voor kwamen. Ik kan me herinneren dat we bij een kluizenaar de kippen moesten doen, met een rugspuit sproeien. Lachen was dat ook wel hoor. Boertje droeg zijn broek achterstevoren omdat de knieën kapot waren, de andere kant kon nog wel mee. Hij kroop natuurlijk altijd om de dooie kuikentjes te rapen.
We waren langs de gevaarlijke kettinghond, en binnen maakten we de boel klaar ( water etc nodig) we keken vanuit de keuken naar binnen en die kerel die giet de thee zo uit de tuit van die theepot naar binnen. Die thee stond vast de hele dag al op die kachel en was vast al wit. Toen kregen we ook thee aangeboden. We hebben toch maar vriendelijk bedankt. Ook was er een oud boertje die ik leerde lezen en schrijven een geweldig mannetje was dat! Hij vertelde sprookjes, hij haalde ze wel allemaal door elkaar, dus roodwitje i.p.v. roodkapje maar dat boeit niet, het werden erge leuke sprookjes.
Wat was die man blij dat hij boodschappenbriefjes kon maken, en kaas kon schrijven of ei. Dát was een paardenman, dat wil je niet weten. Ook de honden daar waren echt zo vreselijk leuk. Ik kwam hem later eens tegen in de praktijk, het oudste hondje, beest was denk ik wel 18 en niet aan te zien van lelijkheid, maar lief! Hondje was op, vreselijk hoe die stoere man huilde om zijn hondje waardig te laten gaan. Voor zichzelf kon hij niet zo geod zorgen, voor zijn dieren deed hij echt alles!
Je leest nu alle berichten van "Esther"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
5661 berichten
Pagina 353½ van 378
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact