InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
226 berichten
Pagina 9½ van 16
Je leest nu alle berichten van "heidy smid"
Volg datum > Datum: vrijdag 12 september 2008, 8:0912-9-08 08:09 Nr:140682
Volg auteur > Van: heidy smid Opwaarderen Re:140622
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Sarcoïd?? Structuur

heidy smid
rhede
duitsland

Jarig op 12-2

226 berichten
sinds 17-10-2007
Ans Jondral schreef op donderdag 11 september 2008, 15:15:

> Mijn jonge pony heeft een gezwel in z'n lies.
> Een sarcoïd volgens mijn DA. Ze raadde aan om er niets aan te
> doen en de evolutie ervan af te wachten. Zolang hij er geen

> Tja, wat moet je dan doen?
>
> Daarom dat ik me afvraag of mensen hier nog ervaring mee hebben?
>

Hoi..
mijn vorig paard had zo een op zijn spronggewricht. Het was eerst ong. 1cm maar het ging steeds open en werd dus groter tot ong. 4 cm. Ik wilde het weg laten halen maar de da zei dat je dat het beste in de winter kan doen vanwege de vliegen. Hij zei ook dat je er maar beter niet in kunt gaan snijden want het was vast niet kwaardaardig. Ik heb het paard verkocht en die mensen gingen de sport in en wilden het natuurlijk weghebben. Ze hebben het laten onderzoeken en het bleek wel kwaardaardig te zijn. Ze hebben alles goed weggekregen en het paard is nu nog gezond en wel.
Volg datum > Datum: zaterdag 13 september 2008, 10:4313-9-08 10:43 Nr:140798
Volg auteur > Van: heidy smid Opwaarderen Re:140797
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Koud??? Structuur

heidy smid
rhede
duitsland

Jarig op 12-2

226 berichten
sinds 17-10-2007
Bij ons zijn het ook alleen de magere en minder gezonde dieren die staan te rillen. gaat meteen over als ze naar binnen kunnen. Of het erg is is hier al vaak genoeg behandeld. Ik zet ze altijd even binnen want het gaat toch om de minder gezonde. Ik hoop het dit jaar niet meer mee te maken want ze zijn nu een stuk gezonder. Dus kijk of ze goed in haar vel zit zoniet moet je kijken wat er is en wat je er aan kunt doen. succes
Volg datum > Datum: maandag 15 september 2008, 8:1015-9-08 08:10 Nr:140949
Volg auteur > Van: heidy smid Opwaarderen Re:140948
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paard trainen met meerdere gezinsleden. Structuur

heidy smid
rhede
duitsland

Jarig op 12-2

226 berichten
sinds 17-10-2007
Ik heb een tijdje geleden nog zo´n vraag gesteld. Ik had een verzorgster en die reed dus ook op mijn pony. Is goed gegaan maar als je wat meer dressuur gericht bent kan het wat lastiger worden. Ik denk ook dat het van het paard afhangt, maar mijn paardje is daar dus wel gevoelig voor. Ook niet iedereen kan er zomaar op rijden.
Met onze ander paarden maakt het niet zoveel uit maar daar wordt ook alleen maar recreatief mee gereden.
Dus je moet wel op een lijn zitten denk ik.
Volg datum > Datum: maandag 15 september 2008, 14:2615-9-08 14:26 Nr:140987
Volg auteur > Van: heidy smid Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: wilde haren kwijt? Structuur

heidy smid
rhede
duitsland

Jarig op 12-2

226 berichten
sinds 17-10-2007
Wat mij de laatste tijd opvalt aan mijn paardje is dat ze dunnere manen en staart krijgt. Toen ze 3 was had ze superlange en dikke manen ( mamma is halve haflinger) en staart. Nu wordt het wat dunner. Zoonlief krijgt alleen maar dikkere en langere manen en staart.
Ze is nu 5 en vraag me af of dit normaal is bij paarden. Bij mijn ponys vroeger merkte ik hier niets van.
Misschien de paardenovergang? ( wel vroeg lijkt me) Of echt de wilde haren kwijt????

groetjes Heidy
Je leest nu alle berichten van "heidy smid"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
226 berichten
Pagina 9½ van 16
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact