InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
3222 berichten
Pagina 5½ van 215
Je leest nu alle berichten van "Anja Seijn"
Volg datum > Datum: zondag 14 september 2008, 19:3314-9-08 19:33 Nr:140920
Volg auteur > Van: Anja Seijn Opwaarderen Re:140874
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een clickerbericht voor Piet! Structuur

Anja Seijn
Nederland


3222 berichten
sinds 4-8-2008
Piet schreef op zaterdag 13 september 2008, 22:02:

> marianne laenen schreef op zaterdag 13 september 2008, 21:10:
>
>> Eerlijk is eerlijk, ik heb me hier al zo vaak op een afstand

> beetje, buigt naar voren, wijst misschien zonder erg
> ongeveer richting voeten en hop denkt Mel, "ze wil vast weer
> dat ik mijn voeten geef!"......"Nee dommerik, ik wil nu
> je zadel opleggen, doe niet zo stom en sta stil!" :K

Ik heb sinds kort het boek van Inge (Grondwerk met paarden) en zie Piet regelmatig op foto'tjes voorbij schuiven. Best wel grappig!
Ik ben ook bezig met Jeen. Voeten geven is bij mijn Fries een drama. Hij geeft ze wel, maar lood- en lood zwaar. De ene keer laat hij zich helemaal naar voren vallen (dus hij zakt), een andere keer wil hij ze direct weer terug en brengt hij zijn voeten naar voren. Achterbenen .... pffff .... dan loopt hij weg of gaat gestrekt staan, zodat je ze niet van de grond krijg. Of ... hij geeft ze om ze vervolgens direct weer neer te knallen. Wat ik ook doe, vrolijk roepen: goed zo, goooooeeeeeeeddddd zoooooo, braaf, yes, omkopen met een pepermuntje ... Het is iedere dag weer anders en ik moet zeggen, ik doe het twee keer per dag. Van de stal naar de wei, eerst de voetjes ... van de wei naar de stal, weer die voetjes (nou ja, voetjes bij een Fries?). Ik word er wanhopig van, maar nooit kwaad op Jeen.
Dus Piet, weet niet of je geïnteresseerd ben om een dagje naar Kootwijkerbroek af te reizen, maar ik zou graag iemand vinden die mij op dit terrein op weg kan helpen! Ofwel. S.O.S.!!!!!
Volg datum > Datum: maandag 15 september 2008, 19:5515-9-08 19:55 Nr:141040
Volg auteur > Van: Anja Seijn Opwaarderen Re:140967
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een clickerbericht voor Piet! Structuur

Anja Seijn
Nederland


3222 berichten
sinds 4-8-2008
Piet schreef op maandag 15 september 2008, 12:22:

> Anja Seijn schreef op zondag 14 september 2008, 19:33:
>
>> Piet schreef op zaterdag 13 september 2008, 22:02:

> Hoop dat je iemand vindt om te helpen.
>
> Piet
> Training is a mechanical skill

Hmmmm, jammer. Maar ik kan je wel vertellen dat ik al een klein succesje heb geboekt met het terug gaan (vanuit het boek: respect voor voer). Dus de hand met een brokje laten zien en die voor de borst van Jeen brengen en hem belonen als hij een stap naar achteren plaatst. In het begin vond hij het maar vreemd en stond wild met zijn hoofd te bewegen (waardoor mijn bril scheef op mijn hoofd stond, ik heb namelijk in het begin de fout gemaakt dat Jeen wel héél dicht bij mij mag komen). Nu, 3 dagen later, komt hij a. niet strak tegen mij aan staan en b. loopt hij wel 3 hele mooie passen naar achteren om dan zijn beloning in ontvangst te nemen.
Ik doe hetzelfde met de voeten. Nu beloon ik de kleinste moeite als hij ze omhoog houdt, zonder dat ik ze lang vast houd of schoon maakt, alleen de beweging vind ik voldoende. Ik doe dat meerdere keren per been en niet volgens een vast patroon. De ene keer links voor, dan weer rechts achter, steeds een ander been. Ik duw of trek niet aan het been, ik houd wel mijn hand tegen het been (onderkant) waardoor hij naar mijn gevoel het verband moet kunnen leggen: hand wordt opgelegd, commando voet .... en zodra deze wordt gegeven (zijn antwoord dus), de bevestiging dat het goed is met de beloning. Gaat een stuk beter dan gisteren.
Zou graag een keertje bij je willen komen kijken om je bezig te zien. Ik vind het in ieder geval een leuke manier om met een paard om te gaan en bijzonder interessant!
Volg datum > Datum: maandag 15 september 2008, 22:0815-9-08 22:08 Nr:141057
Volg auteur > Van: Anja Seijn Opwaarderen Re:141052
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Zonder moderaten....... Structuur

Anja Seijn
Nederland


3222 berichten
sinds 4-8-2008
sibyl de jager schreef op maandag 15 september 2008, 21:35:

> Arabesk schreef op zondag 14 september 2008, 23:06:
>
>> ....... komt het hier toch nog allemaal goed.

> zetten, die hebben niet veel nodig he??
> Hahaha
>
> Groetjes Sibyl

Zullen we wat leuks voor de heren organiseren? Lekker eten, wat drinken en over paarden praten? Een soort PN-dag? Ik weet 100% zeker dat dat ontzettend leuk zal worden en dat het de verhoudingen ten goede zal komen. Jeetje, heb ineens een idee. Zouden we dan ook onder elkaar kunnen gaan clickeren ofwel goed gedrag belonen en ongewenst gedrag negeren?
Volg datum > Datum: maandag 15 september 2008, 23:4715-9-08 23:47 Nr:141068
Volg auteur > Van: Anja Seijn Opwaarderen Re:141066
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Zonder moderaten....... Structuur

Anja Seijn
Nederland


3222 berichten
sinds 4-8-2008
Arabesk schreef op maandag 15 september 2008, 23:26:

> Arabesk schreef op maandag 15 september 2008, 23:25:
>
>> Anja Seijn schreef op maandag 15 september 2008, 22:08:

>>
>> We maken gewoon een Eddy en Nick topic :-)
>
> en emkraak

Oké ik zal een topic starten ....
Volg datum > Datum: maandag 15 september 2008, 23:5915-9-08 23:59 Nr:141069
Volg auteur > Van: Anja Seijn Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: When the going gets tough, the tough get going ... Structuur

Anja Seijn
Nederland


3222 berichten
sinds 4-8-2008
In het vervolg op "zonder moderator" ...
Heren en dames Forumbezoekers PN:
Er zijn heel wat forummers die zeer oplettend gadeslaan dat sommigen onder ons elkaar met enige regelmaat in de virtuele haren zitten.
Vechten is hechten, toch? Om het hechten wat te ondersteunen, lijkt het een goed plan een dag te organiseren om elkaar nu eens echt te ontmoeten. Dus focus op elkaar en het verhaal er achter, gezellig wat eten, borrelen en ervaringen uitwisselen, zonder gelijk te willen krijgen. Je hoeft het namelijk niet te krijgen om het te hebben ;-)
Wie durft? Je hebt echte klasse als je je aangesproken voelt en ook nog eens laat zien dat een ontmoeting met elkaar kan leiden tot iets wat mooier, zinvoller, maar vooral waardevoller voor dit forum en de deelnemers kan worden. Zullen we eens een poging wagen?
Lijkt me geweldig zo veel ervaring, kennis en passie voor paarden bij elkaar!
Who's tough?
Je leest nu alle berichten van "Anja Seijn"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
3222 berichten
Pagina 5½ van 215
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact