veb
noord holland
Nederland
ik schop dit bericht nog even omhoog,ik kom nog even verder klagen.
van de week ben ik 4 dagen niet bij mn paard geweest omdat ik echt strontziek was en met koorts op bed lag,was geen probleem,mn paard zou verzorgd worden door de stalhouder.
kom ik weer op stal,staat mn paard weer zonder voer en de box is al 4 dagen niet gemest.
de stalhouder heeft een poging gedaan om mn paard buiten te zetten,maar ze vind het omdoen van het halster nog wel eens verevelend,helemaal bij vreemde en dan draait ze haar hoofd wat weg,verder niks.
stalhouder heeft haar toen een klap voor haar hoofd gegeven en sindsdien mocht de stalhouder niet meer in de box komen van mijn paard,zodra de stalhouder er aan kwam gaat ze met haar kont naar de deur staan.
paard is nu dus tot rotknol veroordeelt en stond gister ook weer zonder hooi.
ik kreeg nu ook van de stalhouder te horen dat mn paard ook vervelend was als het hooinet opgehangen werd,ze ging er dan namelijk alvast van eten waardoor de stalhouder er niet goed meer bij kon.
ze heeft toen ook een klap voor dr knar gehad waardoor ze haar hoofd behoorlijk hard gestoten heeft en daardoor 2 kale plekken boven haar ogen heeft.
ik ben blij dat de stalhouder me dit allemaal eerlijk verteld,en ben ook maar niet al te boos geworden (hoewel ik kookte van binnen) omdat ik bang ben dat me dan niks meer verteld wordt.
ik ga dit weekend weer kijken op een andere stal,neem een lange vragenlijst mee want ik wil zeker weten dat dit dan wel wat is voor ons.
ik vind het van de zotte dat de stalhouder op niks af mijn paard gaat lopen slaan.
ze luisterd perfekt,als je erbij moet en je zegt terug dan gaat ze achteruit,met het omdoen van haar halster had de slahouder wat geduld kunnen tonen,het is verdomme een jong paard!
nee ik heb het aardig bekeken hier.
de voordelen die ik nu nog op kan noemen op deze stal worden steeds minder,en steeds minder belangrijk.