InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
3218 berichten
Pagina 104½ van 215
Je leest nu alle berichten van "Monique Meijer"
Volg datum > Datum: vrijdag 20 februari 2009, 16:3220-2-09 16:32 Nr:159396
Volg auteur > Van: Monique Meijer Opwaarderen Re:159393
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Magnesium Structuur
Monique Meijer
Op Haaid
Duitsland

Jarig op 22-5

3218 berichten
sinds 3-6-2005
vagebond schreef op vrijdag 20 februari 2009, 16:17:

> Monique Meijer schreef op vrijdag 20 februari 2009, 14:39:
>
>> Monique Meijer schreef op vrijdag 23 januari 2009, 11:01:

>> Monique
>
> En waar begin je dan mee? Aanvangsdosering of
> onderhoudsdosering? Interessant experimentje weer.

Ik ben met de dubbele onderhoudsdosering voor Indy begonnen, hoop dat dat genoeg is. Indy kon prima functioneren op 1 afgestreken maatlepel per dag, ze krijgt nu een maatlepel met kop erop de eerste weken. Verbetert het weer, dan stap ik over op 1 afgestreken maatlepel.

We zullen het zien.....

Indy heeft in de tijd dat ze magnesium krijgt niet een keer de dorpstherapeut nodig gehad, anders had ze om de haverklap iets vastzitten.

Monique
Volg datum > Datum: vrijdag 27 februari 2009, 16:0427-2-09 16:04 Nr:159900
Volg auteur > Van: Monique Meijer Opwaarderen Re:159893
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: iemand van jullie??? Structuur
Monique Meijer
Op Haaid
Duitsland

Jarig op 22-5

3218 berichten
sinds 3-6-2005
linda lou schreef op vrijdag 27 februari 2009, 14:03:

> heidy smid schreef op vrijdag 27 februari 2009, 13:45:
>
>> linda lou schreef op vrijdag 27 februari 2009, 12:46:

>
> Sorry ik bedoel het niet rot hoor,vind het gewoon ontzettend
> sneu voor het dier.
> grtjs

Wat een nachtmerrie.... denk je een goed tehuis gevonden te hebben, ontdek je dit. Ik zou er niet van kunnen slapen....

Ik had laatst een geinteresseerde voor Indy. Mensen staren zich blind op haar aardig koppie en rustige aard. Dat ze lichamelijk niet 100% is, interesseert niet, zolang het kan lopen is het toch goed? Hun twaalfjarig zoontje was werkelijk weg van haar en ze zou echt een goed tehuis krijgen, een fijne stal, elke dag lekker veel krachtvoer, elke dag met het zoontje een uurtje les. Zo'n fijne manege en het zoontje kon ook al zo goed springen, binnenkort naar de eerste wedstrijd. Ze snapten niet dat ik daarvan gruwde. Zo hoorde het toch? Bij hun zou het niet voorkomen dat Indy onder de blubber zat. (Mevrouw had toen net even lekker liggen rollen.)

Waaaaaaa........ moet er niet aan denken dat Indy daar terecht zou komen.
Indy is niet te koop, voor niemand. Mocht ik Indy om de een of andere reden absoluut niet meer kunnen houden, dan heb ik een groot probleem.

Maar goed, dit is gelukkig NIET aan de orde en komt hopelijk ook NOOIT aan de orde.

We gaan dit weekend in ieder geval weer een leuke wandeling maken met picknick, lekkere appeltjes en worteltjes mee. Ik zal er wel weer niets van krijgen.... :)

Monique
Je leest nu alle berichten van "Monique Meijer"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
3218 berichten
Pagina 104½ van 215
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact