InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2749 berichten
Pagina 133½ van 184
Je leest nu alle berichten van "Ilona Kooistra"
Volg datum > Datum: vrijdag 27 maart 2009, 17:3127-3-09 17:31 Nr:161788
Volg auteur > Van: Ilona Kooistra Opwaarderen Re:161676
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: De hoeven van Ostara Structuur

Ilona Kooistra
Homepage
Drenthe
Nederland

Jarig op 25-9

2749 berichten
sinds 27-7-2003
Elfi Verbrugge schreef op donderdag 26 maart 2009, 17:55:

> Ilona Kooistra schreef op donderdag 26 maart 2009, 14:47:
>
>> Elfi Verbrugge schreef op woensdag 25 maart 2009, 20:53:

> mooie en vooral sterke hoefjes. Dus bij een normale hoef denk
> ik dat ik het wel goed doe.
> Ik vindt het trouwens tof dat je mee helpt om de oorzaak te
> zoeken. Ik voel me soms net zo´n zaag.

Ik vind je geen zaag hoor! Misschien moet je een tijd azijn in de witte lijn spuiten, kijken of het daar beter door wordt, of die witte lijn dan smaller wordt. Als er toch een schimmel in zit dan kan die daar namelijk door weggaan. Gewoon met injectiespuitje zonder naald (het is toch een brede rand).

Smeden in Duitsland schijnen inderdaad niet best te zijn, dat heb ik veel vaker gehoord...

Heb je veel last van haar gevoeligheid. Ik bedoel dus: hoe vaak kom je op een terrein waar ze gevoelig is? Als dat vaak is zou ik geen seconde meer twijfelen en gewoon hoefschoenen kopen. Het is even een aanschaf maar zeker de moeite waard. Meet haar voeten maar op en kijk of de Easyboot glove haar past..
Volg datum > Datum: vrijdag 27 maart 2009, 17:3827-3-09 17:38 Nr:161789
Volg auteur > Van: Ilona Kooistra Opwaarderen Re:161787
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Colosan, ervaringen? Structuur

Ilona Kooistra
Homepage
Drenthe
Nederland

Jarig op 25-9

2749 berichten
sinds 27-7-2003
Martina schreef op vrijdag 27 maart 2009, 17:28:

> muriel schreef op vrijdag 27 maart 2009, 17:10:
>
>> Het is geen paar druppeltjes maar een spuit die je achter op de

> Wat is de reden dat jij zeker kan zijn dat het werkt? Behalve
> 30 jaar in de paarden en een camera...? Dat is nou precies mijn
> punt, hoe weet je zeker dat je gezien hebt wat je denkt gezien
> te hebben! Altijd een mooie vraag in de wetenschap :-)

Je kunt het niet 100% zeker weten, behalve als je het dubbelblind hebt getest. Misschien is zo'n onderzoek er wel? Je hebt gelijk hoor, mensen zien verbanden die er helemaal niet hoeven te zijn. Onbewust uiteraard.

Ik ken het spul niet trouwens en wij (onze paarden) hebben nooit koliek. Ja, een keer toen Bala een zak brood had opgegeten (ging vanzelf over). Hoevaak hebben jullie te maken met koliek eigenlijk?
Volg datum > Datum: zaterdag 28 maart 2009, 9:4528-3-09 09:45 Nr:161854
Volg auteur > Van: Ilona Kooistra Opwaarderen Re:161832
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Indy Structuur

Ilona Kooistra
Homepage
Drenthe
Nederland

Jarig op 25-9

2749 berichten
sinds 27-7-2003
Monique Meijer schreef op zaterdag 28 maart 2009, 6:08:

> Indy is niet meer. Mijn lieve schat is vanmorgen om 05:00 uur
> overleden.
>
> Monique

Owh nee, jezus wat erg. Jouw meisje, jouw alles, zomaar weg. Is er een naam aan de soort koliek gegeven? Een uitleg?

Jeetje meid, héél veel sterkte, ik leef heel erg met je mee en vind het echt heel erg (zit hier met tranen en kippenvel). Al je verhalen over Indy, haar voortgang, haar foto's, maken dat ik (ik denk iedereen hier) het gevoel hadden haar ook te kennen. Nu is dat zomaar weg en ik kan me heel goed voorstellen wat een vreselijke leegte er nu voor jou moet zijn. :-(

Het is wel een troost dat Indy nog zoveel van die mooie momenten heeft meegemaakt en dat is enkel en alleen dankzij jou..
Volg datum > Datum: zaterdag 28 maart 2009, 21:4828-3-09 21:48 Nr:161910
Volg auteur > Van: Ilona Kooistra Opwaarderen Re:161884
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Indy Structuur

Ilona Kooistra
Homepage
Drenthe
Nederland

Jarig op 25-9

2749 berichten
sinds 27-7-2003
Monique Meijer schreef op zaterdag 28 maart 2009, 17:28:

> Ik hoor haar steeds pruttelen, net wilde ik haar gaan voeren, maar ze is er niet. Haar lichaam is straks weg, maar zij zelf zal altijd bij me zijn, in mijn hart, in mijn gedachten.
>
> Bedankt voor al jullie lieve berichten en ook de mails die ik van jullie krijg.

Het moet extra zwaar zijn als je één paard hebt dat dan ook nog aan huis staat. Alles herinnert je eraan, alles is ineens weg. Ik heb mijn eerste eigen paard ook in moeten laten slapen (hoefbevangenheid, niet best, had helemaal niet gehoeven als ik toen wist wat ik nu weet!), het was vreselijk, ik heb letterlijk drie maanden niet met mijn ogen dicht kunnen liggen, ik moest lezend in slaap vallen want anders zag ik het telkens weer gebeuren. Heel naar, wat een rottijd. Maar ik had het geluk dat het paard niet aan huis stond, dat hij niet zo in m'n leven verwikkeld was. Natuurlijk vind ik het nu heel erg fijn dat m'n schatjes hier bij me thuis staan maar als je dat gewend bent en je dat dat ineens moet missen, moet heel erg hard en confronterend zijn. Ik heb vandaag ook een klote dag gehad door jouw vreselijke bericht, ik kan me voorstellen hoe jij je voelt... Ik hoop heel erg voor je dat je het een goede plek kunt geven en er op een goede manier mee om kunt gaat. Heel erg veel sterkte ermee...
Volg datum > Datum: zaterdag 28 maart 2009, 22:0228-3-09 22:02 Nr:161914
Volg auteur > Van: Ilona Kooistra Opwaarderen Re:161911
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Twee hengsten in een groep Structuur

Ilona Kooistra
Homepage
Drenthe
Nederland

Jarig op 25-9

2749 berichten
sinds 27-7-2003
Spirithorses schreef op zaterdag 28 maart 2009, 21:50:

> Moniek schreef :
>
>> De vraag wordt hier actueel omdat onze 19-jarige ruin geen

> Als de twee heren mekaar zo al dulden in het zicht van de
> merries zou je het wel kunnen proberen. Maarre, wat te doen als
> de dames hengstig zijn en je niet elk jaar een veulentje wilt?
> Hoe ga je dat oplossen?

Ja, en denk niet dat weghalen tijdens hengstigheid altijd goed werkt. Bij Harisha is dat onmogelijk. Zij heeft wel een cyclus, dat ze lichamelijk hengstig wordt. Maar: als ze dan niet bij Khani staat, en de hengstigheid is over en ik zet haar dan dus ná de hengstigheid weer bij Khani, dan wordt ze hup binnen een kwartier weer 'hengstig' (laat ze zich dekken, of ze dan vruchtbaar is weet ik niet).

Pien, ik neem aan dat jullie de hengsten ook wel zullen laten helpen, dat ze niet meer vruchtbaar zijn, zonder hun ballen te verliezen? Ik vond het met Khani een heel moeilijke keuze omdat het een mooi en goed paard is, maar volgens mij is het de enige manier om ze echt goed natuurlijk bij elkaar te kunnen hebben zonder gedoe en zonder ongewenste zwangerschappen.
Je leest nu alle berichten van "Ilona Kooistra"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2749 berichten
Pagina 133½ van 184
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact