InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
10 berichten
Pagina 1½ van 1
Je leest nu alle berichten van "tned"
Volg datum > Datum: zondag 30 augustus 2009, 23:3830-8-09 23:38 Nr:173156
Volg auteur > Van: tned Opwaarderen Re:173141
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Bitless bridle lenen Structuur
tned
Amsterdam
Nederland


10 berichten
sinds 15-2-2009
Beste Patricia,

Ik heb een dr. Cook bitless bridle van "Bitloosrijden.nl", maat cob en ruim verstelbaar. Hangt bij mij werkloos in de kast ivm langdurige blessure van mijn paard. Ik zou het heel leuk vinden wanneer je deze zou willen lenen om uit te proberen, mag gerust ook langer dan een paar weken, dan wordt ie tenminste gebruikt.

Ik laat de neusriem altijd zo los zitten dat je al je vingers ertussen kan stoppen en van slechte release merk ik niet zoveel (getest met vingers achter de oren). Ik kan me wel wat bij de genoemde nadelige effecten voorstellen als je echt gaat lopen sleuren of de boel aansnoert, maar dan is geen enkele optoming fijn.

Ik wil zelf in de toekomst nog een keer de Micklem bridle (bitloze variant) uitproberen omdat de vorm van de neusriem rekening houdt met de uittredende zenuwen.

Ik woon in Amstedam, vlakbij het CS. Stuur maar even een mailtje als je belangstelling hebt.


Volg datum > Datum: vrijdag 4 september 2009, 1:404-9-09 01:40 Nr:173473
Volg auteur > Van: tned Opwaarderen Re:173388
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paardentandarts - buiten behandelen Structuur
tned
Amsterdam
Nederland


10 berichten
sinds 15-2-2009
Coralie schreef op woensdag 2 september 2009, 19:17:

> Peet schreef op woensdag 2 september 2009, 17:52:
>

> Maar ja, da's hebben vaker ideeën die ik minder vind... Er
> moest een tand getrokken worden die los zat, dat deed pijn dus
> paard bewoog. Ging ie een praam halen en die mocht IK
> vasthouden. Ik werk dan zogenaamd mee, maar maak stiekem de
> praam wat losser. Hij heeft toen maar plaatstelijke verdoving
> toegepast, tja, had ie natuurlijk niet eerder kunnen bedenken..
> (zucht).
> Coralie

Halloo-o, leven we hier in de middeleeuwen ofzo.... Hier val ik dus veel meer over dan het willen werken in een box, al dan niet met hoofdsteun: als een tandarts of dierenarts vindt dat hij in gegeven omstandigheden zijn werk niet op verantwoorde wijze kan uitvoeren mag hij m.i. weigeren, tenzij er sprake is van een noodsituatie. Maar trekken zonder verdoving??? Vraag hem eens of hij dat bij zichzelf zou laren doen? Of komt dit voort uit de volstrekt achterhaalde gedachte dat kleine kinderen en dieren geen pijn ervaren?

Na een tafereel waarbij vier mensen een een praam aan een pony van een stalgenoot hingen (ongeveer 20 jaar geleden-maar staat nog steeds op m'n netvlies) komt er nooit, maar dan ook nooit een tandarts die niet mag verdoven ook maar in de buurt van m'n paard.
Volg datum > Datum: donderdag 3 december 2009, 8:443-12-09 08:44 Nr:181219
Volg auteur > Van: tned Opwaarderen Re:181216
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: mijn haflinger stinkt Structuur
tned
Amsterdam
Nederland


10 berichten
sinds 15-2-2009
Ik geloof niet zo in de ontgiftingsmythe. Zou toch zeker de DA laten kijken en bloed laten prikken. Leverfalen ruikt een beetje wee en zoetig. Kan het zijn dat hij afvalt (aceton/ zure appeltjeslucht?). Als hij uremisch is (nieren), is het echt niet goed! In ieder geval nieren laten nakijken, die symptomen met lopen klinken ook niet goed. Succes.
Je leest nu alle berichten van "tned"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
10 berichten
Pagina 1½ van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact