Het is weeral een poos geleden dat ik hier gepost heb. Ondertussen heeft Quela mijn merrie een veulen gekregen en hij is nu bijna 1 jaar oud.
Het is een prachtig zwart hengstje en hij is ontzettend lief (kan ook niet anders met zo'n lieve moeder
Ik heb hem gefokt om nog iets te hebben van mijn merrie (inmiddels is ze 17) als ze er niet meer zou zijn, een ander paard als haar zou ik nooit willen maar iets van haarzelf is toch anders. En nu hij er is, blijkt locatie en manier van houden niet te lukken zoals ik wil. De tijd die ik in Jones moet/wil investeren gaat altijd ten koste van iets anders en het is steeds moeilijker te combineren. Om paarden te houden moet je geld hebben, ik heb een goede baan en kan daardoor mijn hobby beoefenen maar weer minder tijd. En tijd doorbrengen met je beesten is toch erg belangrijk. Het blijft een dilemma

Helaas zie ik geen andere mogelijkheid dan hem te koop zetten....

Hem laten opgroeien in een goede kudde is niet van toepassing, de omstandigheden zijn er hier in de buurt niet naar. Dit had ik het liefste gedaan en leek ook te lukken maar uiteindelijk toch niet, mensen in mijn buurt houden hun paarden teveel taditioneel. Bij Eddy Modde in soort van opfok is ook geen optie meer heb ik begrepen. Ik vind dat er tijd mee doorgebracht moet worden om hem op te voeden en een band te kweken. Ikzelf ben zwanger van ons eerste kindje en tijd zal alleen maar moeilijker worden vrees ik.
Als er nou een goede ''opfok'' zou zijn waar ik hem heen kan brengen tot dat hij drie is!??
Hellup wat moet ik nou? Ik wil hem niet kwijt maar besef ook dat deze situatie voor Jones (en mij) niet ideaal is. Toch maar te koop zetten!? En waar dan (behalve deze site)? Heb wel al een berichtje naar
Parelli gestuurd maar verder ken ik niet iets waar ik een goede geschikte koper kan vinden.
Pffffff