Ans Jondral schreef op maandag 21 december 2009, 21:02:
> Spirithorses schreef op maandag 21 december 2009, 20:47:
>
>> Ans Jondral schreef op maandag 21 december 2009, 20:45:

> Maar hé, ze kan wel de hele dag van de waterbak en weer naar de
> stal, als ze daar zin in heeft??
>
> Zucht, nutteloze discussie dit.
Wat wil jij nou? Dat wij hier met ons allen roepen dat jouw paard beter af is op stal, al is het maar 's nachts en dat wij met ons allen met je mee gaan discusieren over of de bodembedekking stro of zaagsel moet zijn?
Moet ik nou ook gaan roepen dat met bit rijden zo erg niet is als je je handen maar stilhoudt en die tik met de zweep, ach, had ze maar moeten luisteren?
Kijk, als hier iemand nieuw komt, vragen stelt, nog niet-helemaal-wetend is, soit, maar jij bent hier nu zoveel jaar op dit Paard Natuurlijk forum dat je inmiddels wel al wéét dat je opmerkingen krijgt over jouw manier van paardenhouden. Komt heel provocerend op mij over eerlijkgezegd. Want je komt iedere keer weer terug om het te proberen.