InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
106 berichten
Pagina 5½ van 8
Je leest nu alle berichten van "Justine cools"
Volg datum > Datum: donderdag 7 januari 2010, 23:457-1-10 23:45 Nr:186087
Volg auteur > Van: Justine cools Opwaarderen Re:186081
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Vervolg depressief veulentje, resultaat onderzoek Structuur

Justine cools
Belgi

Jarig op 1-5

106 berichten
sinds 8-11-2007

>> :-).
>
> Mijn excuses voor de op dit forum ongewenste reactie maar:

> krijgt..
>
> Maar beterschap gewenst uiteraard..
> E

Geen excuses Elke, in feite een zeer terechte opmerking. Ik had er niet bij stilgestaan, maar mensen die dit lezen mogen niet zomaar vertrouwen schenken aan 'kruidendokters'. Er zitten veel kwakzalvers tussen indeed.
Het betreft hier Dr. Emiel Vandenbosch ( afgestudeerd in Gent als veearts en heeft een uitstekende kennis van acupunctuur)., hij is me zelf aangeraden geweest door oa een dierenarts. Komt op veel plaatsen waar ze enkel hem nog willen vanwege z'n diagnoses.
Ik weet niet wat de grammages zijn die gebruikt worden in de kruidenmengeling, daarvoor leg ik m'n vertrouwen bij de arts.
Kijk, drie hele goeie veeartsen zijn hier geweest. Ik weet dat er wat scheelt met de merrie en wil haar helpen, maar word telkens teleurgesteld.
Van de ene veearts krijg ik vitaminen, maar wat is ze daarmee? Ze krijgt al een eind equilife F4F, waarin alles aanwezig is, samen met zupa en kruidenhooi van fetura. Wat voor nut heeft dat dan om nog meer vitaminen bij te geven? Van de andere veearts moet ik haar nog maar eens ontwormen. Ontwormd is ze ook al twee keren. Bloed is ok, alleen die CPK te hoog en Emiel zei me dat dit te wijten is aan de spierstijfheid door de onbalans van de hormonen.
Het is soms moeilijk met paarden...
Hij heeft ook al m'n andere paarden onderzocht. Ene veulen had een licht virale infectie, maar hij zei me dat ze moet sterken en op eigen houtje genezen om imuunsysteem te versterken, hiervoor heeft hij niets gegeven (ik heb ook nooit opgemerkt dat er iets was, ze hoest niet, doet gek in de weide, blinkt in haar vel.... Andere paarden waren helemaal ok en ze zien er heel gezond uit zei hij me.
Volg datum > Datum: vrijdag 8 januari 2010, 0:188-1-10 00:18 Nr:186089
Volg auteur > Van: Justine cools Opwaarderen Re:186087
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Vervolg depressief veulentje, resultaat onderzoek Structuur

Justine cools
Belgi

Jarig op 1-5

106 berichten
sinds 8-11-2007
Met uw post kwam ik tot idee dat ik beter wacht om kruiden te geven en haar binnen paar weken eens te laten onderzoeken of het effectief problemen met cyclus is dat ze heeft.
Ik heb in feite liever dat er niet teveel mensen prutsen aan haar, ze wordt er alleen maar banger door, maar als ze effectief problemen heeft moet ze wel geholpen worden.
Ikzelf heb soms zodanig veel pijn dat ik niet meer op m'n benen kan staan, wil niet dat zij daar ook zoveel last van heeft.
Je leest nu alle berichten van "Justine cools"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
106 berichten
Pagina 5½ van 8
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact