InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
4767 berichten
Pagina 263½ van 318
Je leest nu alle berichten van "van lennep"
Volg datum > Datum: dinsdag 26 januari 2010, 23:2026-1-10 23:20 Nr:189492
Volg auteur > Van: van lennep Opwaarderen Re:189489
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: W.L.D. oorzaak? Structuur

van lennep
zwinderen
Nederland

Jarig op 12-5

4767 berichten
sinds 31-8-2005
Koen Theys schreef op dinsdag 26 januari 2010, 22:59:

> van lennep schreef op dinsdag 26 januari 2010, 22:39:
>
>> Simon Lingbeek schreef op dinsdag 26 januari 2010, 20:31:

> Dieper doordringen dan het verhoornd epitheel kunnen deze
> keratopathogene schimmels echter niet.
>
> Koen

Ja , dat is vandaag al gedaan , maar .... je kunt van alles proberen van buiten af , maar als het een overschot , of tekort is aan bepaalde mineralen , kun je volgens mij snijden wat je wilt , maar los je het probleem niet op.

En dan zit je weer.....Welke! mineralen toevoegen , en hoe zou je een overschot kunnen vermijden. Wat is de eigenlijke oorzaak , en hoe kun je die verhelpen.

En dus niet met alleen maar hooi [van verschillende percelen grond , en niet de weide percelen], gras , liksteen , en water...blijkbaar!
En dat bedoelde ik dus met gefrustreerd raken.
Je denkt het super te doen ,geen biks , en andere supplementen , je denkt dat je paarden het prima doen op dit dieet , behalve die ene , alhoewel de andere straalproblemen hebben , welke ook direct gerelateerd werden aan mineralengebrek...
En nee geen drassig land , juist een enorm verhard stuk waar ze in de wintermaanden veelal vertoeven. Aan de woonomstandigheden ligt het niet.

Als ik door de weide loop , valt het op dat er geen zuring oid groeit , dus verwacht ik dat de grond richting basisch gaat.
Volgens mij is het morene grond , in hoeverre dat zandgrond is....weet ik niet , zou best kunnen.

Gr Esther
Volg datum > Datum: woensdag 27 januari 2010, 0:2827-1-10 00:28 Nr:189505
Volg auteur > Van: van lennep Opwaarderen Re:189503
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: W.L.D. oorzaak? Structuur

van lennep
zwinderen
Nederland

Jarig op 12-5

4767 berichten
sinds 31-8-2005
Koen Theys schreef op woensdag 27 januari 2010, 0:09:

> Isabel van der Made schreef op woensdag 27 januari 2010, 0:04:
>
>> Koen Theys schreef op woensdag 27 januari 2010, 0:00:

>
> Tomorrow 's another day!
>
> Koen

Jullie zijn lief hoor , maar.... dit zijn allemaal oplossingen van buitenaf , terwijl er duidelijk gezegd werd dat dit een probleem van binnenuit was door de betreffende bekapper , en dat je voordat je van buitenaf met zalfjes en weken begint , je beter het inwendige probleem moet oplossen , omdat je anders aan de gang blijft , omdat het een terugkerend probleem zal blijven als je je alleen maar concentreert op de schimmel an sich.

Maar ik begrijp dus uit jullie reacties dat je het alleen maar van buitenaf kan aanpakken , en dat het niet met een gebrek of overschot aan mineralen kan zijn?!

Gr Esther
Volg datum > Datum: woensdag 27 januari 2010, 12:0527-1-10 12:05 Nr:189524
Volg auteur > Van: van lennep Opwaarderen Re:183079
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Namkje is zover...en Tekla en Maike Structuur

van lennep
zwinderen
Nederland

Jarig op 12-5

4767 berichten
sinds 31-8-2005

De training heeft op 2 dagen na plat gelegen vanwege de keiharde bevroren bodem in de bak.
Namkje is qua bespiering wel wat terug gevallen , maar die 2 dagen dat ze wel getraind kon worden , ging het goed.
Ze pikte alles vrij makkelijk weer op.

Gisteren is ze bekapt .
Was weer even nodig.
Haar stralen zijn matig , dit zou door mineralen gebrek komen.
Maar waar ik mij dan weer zorgen over maak; bekapper zei dat ze overbouwd was , achterhand hoger dan voorhand , korte voorbenen , en een [te] lange rug.
Kom ik weer aan met mijn 90 kilo.....
Ik hoop dat ik dit paard niet verknal .
En het probleem van de voorbenen op een bokje krijgen zijn er ook nog steeds.
Dit is een oud probleem , waarvoor er ooit een ostheopaat bij haar geweest is. Die vertelde toen dat ze haar voorbenen mogelijk ooit in split heeft gehad.

Training van mezelf ligt ook plat , heb alleen even met haar gewandeld , een keer alleen , en een keer samen met een ander paard. Beide keren liep ze makkelijk mee , wat mij weer enigszins verbaasde.
Ik had niet verwacht dat ze in een vreemde omgeving zo met me mee zou lopen.

Ostheopaat heb ik nog niet geregeld. Ik zal het er binnenkort weer eens over hebben met Trudy.
Vorst is goed , vorst is mooi , maar ik wil zo graag weer aan het werk....Alhoewel dat ook erg moeizaam gaat , want mien voetn doen zo zeer.

Gr Esther
Je leest nu alle berichten van "van lennep"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
4767 berichten
Pagina 263½ van 318
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact