InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2 berichten
Pagina 1 van 1
Je leest nu alle berichten van "Stelvio"
Volg datum > Datum: dinsdag 14 december 2004, 15:2114-12-04 15:21 Nr:19037
Volg auteur > Van: Stelvio Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Er gaat een wereld voor me open Structuur
Stelvio
Nederland

Jarig op 28-10

2 berichten
sinds 14-12-2004
Hallo allemaal,

Ik ben nieuw hier en wil laten weten dat ik deze site echt geweldig vind, er gaat een wereld voor me open. Het klinkt voor julie misschien vreemd, maar ik was helemaal nog niet op de hoogte van natural horsemanship ondanks dat ik toch al heel wat jaartjes rijdt (vanaf m'n 8e en ben nu 22). Maarja heb mijn start op een manage gemaakt en die houden zich niet bepaald bezig met natural horsemanship (uitzonderingen daargelaten).
Vanaf ongeveer m'n 16e ben ik meer dressuurmatig gaan rijden en heb 3 jaar geleden mijn eerste eigen paard gekocht en haar gestald op een dressuurstal (ook al geen omgeving waar men zich verdiept in natural horsemanship), door personlijke omstandigheden heb ik haar een aantal maanden geleden verkocht en een maand geleden een 4 jarige haflinger gekocht. Het laatste half jaar ben ik toch heel anders gaan kijken naar de huidige gewoontes en manier van omgaan met paarden en voel ik me niet meer op m'n plaats in de "dressuurwereld" (vandaar dat ik ook een haflinger heb gekocht) en wil het helemaal anders gaan aanpakken met mijn nieuwe paard. Zo is mijn zoektocht op internet begonnen en ben ik hier terecht gekomen en zo is ook mijn interesse gewekt in parelli. Graag zou ik informatie hebben van mensen die via de parelli methode bezig zijn.
Alvast bedankt
Volg datum > Datum: woensdag 15 december 2004, 9:2315-12-04 09:23 Nr:19079
Volg auteur > Van: Stelvio Opwaarderen Re:19039
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Er gaat een wereld voor me open Structuur
Stelvio
Nederland

Jarig op 28-10

2 berichten
sinds 14-12-2004
sannie schreef op dinsdag, 14 december 2004, 15:39:

> hoi. welkom hier.
> laat alles goed op je inwerken en lees lekker mee.
> wat wil je weten over parelli?

Hoe ben je begonnen met parelli? heb je het hele pakket besteld en bent begonnen, of was er iemand in jouw omgeving die er ervaring mee had en je ondersteunde. heb je ook de uitrusting (touwhalster etc) via parelli besteld of ergens anders gekocht (omdat het toch erg prijzig is).
Ik zou het leuk vinden om de verhalen van andere mensen te horen, hoe ze zijn begonnen, wat hun bevindingen en resultaten zijn.

alvast bedankt
Je leest nu alle berichten van "Stelvio"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2 berichten
Pagina 1 van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact