InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
10699 berichten
Pagina 669½ van 714
Je leest nu alle berichten van "eddy DRUPPEL"
Volg datum > Datum: woensdag 24 februari 2010, 0:5624-2-10 00:56 Nr:193798
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:193797
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paard bekappen onder verdoving? Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Karen Koomans schreef op woensdag 24 februari 2010, 0:45:

En ik zeg jullie dat dit paard binnen de maand redelijk normaal stapt en ik ga Jennet vragen om DAN weer een filmpje te plaatsen
Niet ervoor echter of ze krijgt weer een vuilnisbakkenteam van "wannabee vets" over zich !! :-D .Niet iedereen kan jullie vuilbekkerij aan , aan mij geen scheet gelaten hoor maar voor je je oordeel breed uitsmeert met al de kennis die jullie toch "zogezegd" bezitten .........Effe napeizen toch .......Mensen zijn vieze beesten .Maar bovenal zijn ze dietiste , fysiotherapeut , anatome patholoog, podoloog, psychiater, psycholoog,smid ,bekapper,zadelpasser,ridder, allemaal in één .Zonder enige noemenswaardige functie hierin weliswaar noch enige ervaring .MA ze weten het wel allemaal want.........ze hebben het gezien =-)

The weakest creatures on the face of mother earth have spoken .Let it be so :-D
Volg datum > Datum: woensdag 24 februari 2010, 11:4224-2-10 11:42 Nr:193824
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:193803
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paard bekappen onder verdoving? Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Isabel van der Made schreef op woensdag 24 februari 2010, 1:37:

> Ja, ik wens Jennet ook veel sterkte toe, het is zwaar om je paard pijn te
> zien lijden.
> Als ik het goed begrepen heb, is het ook moeilijk de voorhoeven op te
> nemen, anders zou ik voorstellen paard in schoenen te laten lopen.

Zoals gezegd : Je lult uit je nek ! Denk dat ik aan elke voorvoet 5min gewerkt heb !!Was méér een oefening om te zien of ik op korte tijd de voeten zou kunnen nemen om "eventueel" over te gaan tot volledige bekapping =-) .Was op die korte periode niet mogelijk .Bitchy liep zowiezo al moeilijk en stijf .Maar het enige wat er aan haar voorvoeten is gebeurd zijn de steunsels gefatsoeneerd (omdat ze omflapten ) de hoefwand ontdaan van kleine scheurtjes en rond afgevijld !That's it .Zoals al gezegd reageerde ze zelfs op de hoefkrabber als ik de zool schoonschraapte en kon ik de zool met de duim indrukken (wat wijst op wel een zéér zachte zool ) op de harde bevroren weidegrond wou ze geen meter vooruit .Dit in comb met die harde manenkam .Heb ik Jennet aangeraden om rustige stapwandelingetjes te doen op verhard vlak terrein (asfalt is daar prima voor !!) NIET om de hoeven laten te slijten MAAR om het paard beweging te geven en zo eventueel die harde manenkam te laten slinken, de stijfheid te laten verminderen en de bloedstroom in de benen en hoeven op gang te krijgen ! Op de kapotgelopen weide grond kon je haar 's morgens opzetten en s' avonds terug ophalen opdezelfde plaats !!!! Niet echt véél beweging dus .

IK heb het paard enkele stoepkanten laten oplopen en ook als de voet kantelde had ze der moeite mee . De echte hel voor haar was één minuscuul steentje waar ze opstapte .Op vlakke ondergrond ging het redelijk !Wat is er nu gebeurd ? Bitchy is stijf (door de toegenomen beweging) heeft waarschijnlijk enkele steentjes geraakt en haar zolen doen pijn !! Serieus ongemak maar niets wat niet overgaat INDIEN Jennet rustig blijft doorgaan zoals ze nu bezig is .Aan het DA onderzoek ,rug en eventuele andere problemen ben ik aan het werken @Pien : neen dus ZE staat daar niet zomaar .

Aan al de rest van de kankeraars : Denk dat Jennet al 2 jaar a/h zoeken is naar iemand die haar KAN helpen en niet alleen haar geld aanneemt :-D .Net zoals Anja durft ze de namen niet bekend te geven en zo kunnen de bedrieger/trainers rustig hun gang verder gaan 8-\ .
Volg datum > Datum: woensdag 24 februari 2010, 13:3524-2-10 13:35 Nr:193847
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:193831
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paard bekappen onder verdoving? Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
van lennep schreef op woensdag 24 februari 2010, 12:01:

> Eddy , toe nou... Het doet gewoon zeer zoals je schrijft.
> Kan er niets aan doen , maar het raakt me wel.
>
> Niemand komt hier verder mee!
> En het is van iedereen serieus oprecht gemeend , daar ben ik van overtuigd.
>
> Maar voorbenen optillen lukt dus wel , kan Jennet dat zelf ook?
> Ik heb eventueel wel hoefschoenen te leen , maar moet dan wel de maat
> weten.
> Ze moeten toch enigszins passen...
>
> Gr Esther.

Tja ,al is gedacht hoe Jennet zich moet gevoeld hebben ? Heb het filmpje naar drie Da en 3 smeden gestuurt en Cindy (Als mijn DA) heeft uiteraard ook het filmpje gezien !
Zou je nu verbaast zijn als geen één van de zes mensen een diagnose stelde a/d hand van dat filmpje ?? Sommigen suggereerden gekneusde zolen !Maar allen waren er mee akkoord dat rustige beweging op Vlakke ondergrond zeker géén kwaad kon . Je kan gaan overwegen om hoefschoenen enzoverder aan te passen maar "naar mijn mening" verdoezel je zo het probleem en gaan de zolen zeker niet verharden en begint de miserie erna gewoon opnieuw
Ook voor eventuel spierpijnen is een rustige, gestage beweging goed (om het melkzuur uit de spieren te verdrijven )

> Eddy , toe nou... Het doet gewoon zeer zoals je schrijft.

Is géén enkele reden voor .

> Niemand komt hier verder mee!

Tiens , denk dat Jennet nu verder staat dan één jaar geleden!

> En het is van iedereen serieus oprecht gemeend , daar ben ik van overtuigd.

TUURLIJK , maar doet niets ter zake !
Je leest nu alle berichten van "eddy DRUPPEL"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
10699 berichten
Pagina 669½ van 714
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact