InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1696 berichten
Pagina 72½ van 114
Je leest nu alle berichten van "Karen Koomans"
Volg datum > Datum: donderdag 15 april 2010, 10:5615-4-10 10:56 Nr:199300
Volg auteur > Van: Karen Koomans Opwaarderen Re:199294
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Elektromagnetische geladenheid van ingrediënten in paardenvoeding. Structuur
Karen Koomans
Homepage
Nieuwe Pekela
Nederland

Jarig op 20-1

1696 berichten
sinds 7-2-2004
> Ilma Meijer schreef op donderdag 15 april 2010, 0:33:
>
>>
>> Deze onderstaande regel kwam ik tegen op het internet.
>> Wat moet je daar nou weer van denken..
>>
>>
>> 'Bij elke nieuwe productie worden steeds alle ingrediënten afzonderlijk
>> getest op hun elektromagnetische geladenheid.' 8-S
>>
>> http://www.equifyt.com/concept.html

Tegen de stroom hier in, vind ik het niet zo heel raar.

Dat ze die geladenheid kunnen meten, dat is nieuw voor mij en daar sta ik wat sceptisch tegenover. Maar dat gezegd hebbende, o.a. Bach Bloesem therapie werkt (áls het werkt) vanwege de specifieke geladenheid van elke verschillende plant. Ik snap daar geen jota van, maar ik heb wél al ontelbaar veel zeer positieve resultaten gezien van Bach Bloesems. Het kunnen bewijzen is een ander verhaal (kan ik niet).

Idem voor de werking van allerlei kruiden, al dan niet uit de Oosterse geneeskunst.

Ik ben dus ook wel wat sceptisch ten aanzien van dit bericht, maar sta tegelijkertijd open voor het idee dat als mensen een stuk verder zijn in de wetenschap dan nu, wel eens zou kunnen blijken dat Equifyt een geweldige voorloper was op dit gebied.

Karen
Volg datum > Datum: donderdag 15 april 2010, 10:5715-4-10 10:57 Nr:199301
Volg auteur > Van: Karen Koomans Opwaarderen Re:199300
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Elektromagnetische geladenheid van ingrediënten in paardenvoeding. Structuur
Karen Koomans
Homepage
Nieuwe Pekela
Nederland

Jarig op 20-1

1696 berichten
sinds 7-2-2004
P.S.: hoe kunnen dieren die nog dicht genoeg bij de natuur staan bepalen welke plant (kruid) op welk moment gezond is voor hen? Misschien omdat ze al dan niet bewust de electromagnetische lading van die plant kunnen waarnemen? :-*

Karen
Volg datum > Datum: donderdag 15 april 2010, 11:0515-4-10 11:05 Nr:199302
Volg auteur > Van: Karen Koomans Opwaarderen Re:199299
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Atkins dieet / Low Carb recepten en tips Structuur
Karen Koomans
Homepage
Nieuwe Pekela
Nederland

Jarig op 20-1

1696 berichten
sinds 7-2-2004
Els Kleverlaan schreef op donderdag 15 april 2010, 10:53:

> Haha, nee niet afvallen, maar het heeft gelukkig wel heel veel andere
> goede consequenties, dat dieet! Ik heb veel minder last van mijn spieren,
> pezen en bindweefsel, ben met Boully aan het lange teugelen begonnen, da´
> s heel leuk!
> Ik ben veel minder vermoeid, kan weer wandelen, hartslag is minder snel en
> veel regelmatiger dan dat ´ ie was. Echt wel redenen om het vol te houden,
> hoor!

Ben BLIJ dat te lezen Els!
Zo werkt aanpassing van je dieet ongeveer, denk ik; als je al last hebt van onderliggende ziektes of disbalansen. Dan lost goede voeding - wat niet voor iedereen precíes hetzelfde hoeft te betekenen - heus niet ál je problemen op, maar het kan wel fors bijdragen in het je beter voelen op een áántal gebieden :-)

Karen
Volg datum > Datum: donderdag 15 april 2010, 11:4615-4-10 11:46 Nr:199310
Volg auteur > Van: Karen Koomans Opwaarderen Re:198936
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: (eigen) filmpjes: intrainen clicker, en clicken voor geduld Structuur
Karen Koomans
Homepage
Nieuwe Pekela
Nederland

Jarig op 20-1

1696 berichten
sinds 7-2-2004
Het eerste hoofdstukje op m'n site is in concept af.
Feedback is heel welkom.

(1) er zal meer theorie op de site zal komen, o.a. bij de oefeningen waarbij dat van toepassing is en ook op de nog te schrijven pagina's "meer over clickertraining".

M.a.w., dit is nog lang niet alle theorie die uiteindelijk op de site te vinden zal zijn. Maar wél ga ik ervan uit dat mensen op basis van alleen deze basis-theorie al aan de slag kunnen in de praktijk van clickertraining; ze kunnen door naar "basis oefeningen".

(2) het filmpje clicken voor geduld dat is ingevoegd op de pagina over aanleren/afleren, wil ik graag nog vervangen door een meer indrukwekkend filmpje over "afleren". Iets met een agressief paard of zo. Maar op dit moment heb ik geen beter voorbeeld dan dat wat er staat.

clickertraining.html" target=_blank>http://www.happypaard.nl/wat-is-clickertraining.html
Volg de links alsjeblieft; in totaal zijn het 7 korte pagina's plus één zijsprongetje naar een korte pagina over bitloos.

Aanvullende info:

Onder de kop Basis Oefeningen zal komen te staan:
* betekenis geven aan het geluid vd clicker en "voerbeleefdheid"; oefeningen uitgesplitst naar "voor niet opdringerig paard", "voor enigszins opdringerig paard" en voor "opdringerig of zelfs agressief paard". Of waarschijnlijk verwijs ik die laatste groep beter door naar het hoofdstuk "clickertraining bij gedragsproblemen". Pas als het gedragsprobleem is opgelost, kun je als trainer dan weer "terug" naar de basis oefeningen.
* stilstaan en "blijf". Bij deze oefeningen komt aanvullende theorie over het opbouwen van criteria (paard moet eerst meer seconden blijven staan voor de click+beloning / trainer loopt geleidelijk aan steeds wat verder weg voordat C+B volgt)
* stilstaan bij opstijgen ruiter
* targettraining, basis
* voetjes geven (voor hoefonderhoud)
* basis schriktraining, desensibilisatie
* halstergewenning (veulen)
* etc.

Basis oefeningen kan alles zijn dat niet daadwerkelijk rijden betreft, niet gymnasticeren want dat komt onder "grondwerk", niet puur spel en ook niet puur clickeren bij gedragsproblemen.
Schriktraining komt later terug bij rijden, maar dan als oefening schriktraining terwijl je op je paard zit. Targettraining komt terug bij zowel gymnasticeren als bij spel; etc.

Vast bedankt voor het kijken / feedback geven!
Karen
Volg datum > Datum: donderdag 15 april 2010, 11:4915-4-10 11:49 Nr:199311
Volg auteur > Van: Karen Koomans Opwaarderen Re:198936
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: (eigen) filmpjes: intrainen clicker, en clicken voor geduld Structuur
Karen Koomans
Homepage
Nieuwe Pekela
Nederland

Jarig op 20-1

1696 berichten
sinds 7-2-2004
Piet schreef op maandag 12 april 2010, 15:46:

> Oh, maar Karen, het was veeleer mijn eigen standpunt. Het is niet de
> methode, het is ALTIJD het gebrek aan kennis. Daarom snap ik niet dat
> mensen ermee stoppen, want kennis is overal te koop en soms wel gratis te
> krijgen.

Kennis is inderdaad te verkrijgen. Maar niet voor iedereen even gemakkelijk te begrijpen.
Inzicht en vaardigheden verkrijgen ligt al moeilijker. Natuurlijk kan het wel en het gebeurt ook, maar niet élk mens zal ooit een heel goede trainer worden. Ook niet bij maximale inspanning van die persoon.

Mee eens?

:-) ,
Karen
Volg datum > Datum: donderdag 15 april 2010, 11:5215-4-10 11:52 Nr:199312
Volg auteur > Van: Karen Koomans Opwaarderen Re:199310
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: (eigen) filmpjes: intrainen clicker, en clicken voor geduld Structuur
Karen Koomans
Homepage
Nieuwe Pekela
Nederland

Jarig op 20-1

1696 berichten
sinds 7-2-2004
Karen Koomans schreef op donderdag 15 april 2010, 11:46:


euh, juist ja (zo werkt dit forum als er in een link een woord staat dat herkend wordt als woordenboekwoord).

dit gaat ook: http://www.happypaard.nl/
click op het kopje "over clickertraining" en volg vanaf daar de links :-)
Je leest nu alle berichten van "Karen Koomans"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1696 berichten
Pagina 72½ van 114
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact