InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
601 berichten
Pagina 24½ van 41
Je leest nu alle berichten van "Marianne Gomes"
Volg datum > Datum: donderdag 17 maart 2011, 13:0017-3-11 13:00 Nr:226478
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:226450
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: angst Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010
Sandra van Bommel schreef op donderdag 17 maart 2011, 9:21:

> Heb je d'r gevangen :-M

Ha - gevangen .... mijn eigen kleine triumph voor de dag .... ze was niet zo ver gegaan, zo'n 50 meter .. ik sta in het hek en roep Maya kom's bij me .. ze draait zich om en stapt zo op me af .. ik natuurlijk klaar met lekker paarden hartje snoepje dat naar appels ruikt.

Ik laat haar weer weglopen en doe het nog een paar keer, sta dan klaar met het touw om haar weer vast te zetten. (Na drie dagen de merrie van de boze boerevrouw hier op bezoek gehad te hebben dacht ik dat ze dus direkt Boerevrouw richting zou rennen, en die is nu echt boos op me omdat haar merrie mijn Maya opzoekt :-S Miro en Typhoon staa nu elke dag vast, de arme schatten)

In het nieuwe dorp krijgt ze na nog wat training totale vrijheid, geen schrikdraad, geen omheining. Niks. Maatje krijgt dezelfde training en .... evil ... ik ben het knollie van de boerevrouw ook het een en ander aan het leren, die vindt die hartjes ook wel lekker evil
Maar Maya is wel jaloers .. owh echt jaloers neee

Komt zo tussen ons in staan, zet die kont naar de merrie toe ... grrr !

> Ik zal eens kijken of ik er iets van kan vinden.
> Doe momenteel ook tai chi, via dvd, speciaal voor gewrichtsproblemen.
> Lekker ontspannend ook. Dwingt me tot rust en het voelt lekker.

PRIMAAAA !!!! Kan niet beter. Kun je ook bij de paarden in de wei doen.
>
> De chinees die de dvd's heeft ontwikkeld heeft ook een boek over voeding
> en artrose. Tzt zal ik mij daar ook eens in verdiepen.
> Maar eerst maar mijn eerste punten aanpakken, voordat ik weer alles wil
> veranderen, tegenlijkertijd.
> Want dat is meestal juist mijn probleem.

Geweldig, maar zonder een wensen lijstje en een kleine routeplanning is het moeilijker om op plaats van bestemming aan te komen. Wensen lijstjes zijn ook leuk om te doen.
>
> En ja... ik ga voorlopig eerst eens gewoon lol maken.

Heerlijk - veel plezier - en bedankt voor dit topic. PN is ook een andere weg in geslagen.

Bravo aan allen high five
Volg datum > Datum: vrijdag 18 maart 2011, 9:5018-3-11 09:50 Nr:226492
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:226485
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Liz is bij Eddy Druppel Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010

Ja en heerlijk he dat Nolasco nu zomaar ineens eerder in training kan - ehm Wat een toeval grrr

Maar de universe weet precies wanneer de tijd gekomen is om een nieuw pad in te slaan en welke karakters precies bij elkaar passen.

Jullie hebben je vrijheid terug, geniet ervan. En je hoeft gelukkig geen kontje te blijven kussen. evil Je hebt voor de service betaald en een verkorte versie van een goed product gekregen - niet meer en niet minder.

Heel veel plezier met je eerste Veluwe trip. Ben blij voor Liz dat ze weer in haar vertrouwde liefdevolle omgeving is.

Groetjes Marianne
.
Volg datum > Datum: vrijdag 18 maart 2011, 12:2318-3-11 12:23 Nr:226496
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:226495
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: angst Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010

$1 De Bulgaarse afdeling heeft totaal onverwacht 'maar' 1 paard, omdat dit paard een redelijk goed leven had en ik absoluut niet wilde dat dit paard naar een heeel slecht leven toe ging. Haar leven is al verbeterd. Sinds September is ze alleen een perfekte grasmaaier, geen stal meer, een grapjas in ons leventje, en mijn personal fitness stimulance. Haar nieuwe dingen aanleren is gewoon leuk.

Als ik terug ben uit Nederland - mag ze zelf haar maatje gaan uitzoeken - dan krijgen ze totale vrijheid in de nieuwe weides - en gaan we kijken wat ze leuk vinden. Maya mag er met ons met de rijtuig op uit, af en toe een weitje helpen omploegen. Wie weet zoekt ze zelf een trekmaatje uit en hebben we een tweespan. :-*

Ik hou me nu bezig met zaaien van alle groentes die ik deze zomer en winter wil eten, onbespoten, organic. Druiven planten voor de toekomstige wijnproduktie O:) en eindelijk mijn totaal witte bloemen tuin aanleggen.

Druk druk druk en happy happy happy ! Lekker kopje koffie en lekker glaasje Pelin!

In Nederland ga ik mijn eerste zetles krijgen - of ik bang ben - ehm - we gaan het zien :-P

Er is zelfs een PN'er die er een foto van wil maken ... evil
Volg datum > Datum: vrijdag 18 maart 2011, 16:2418-3-11 16:24 Nr:226516
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:226512
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: angst Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010

$1 ROFL LOL ROFL

Had mijn brilletje niet op en de zon scheen lekker dus reflectie ROFL T'E'K foutje LOL

En mijn aardappels zijn door de muizen opgegeten en de andere door de vorst helemaal tot moes bevroren ROFL

ZIT - les met de grote kont OP het paard ZITTEN Duel

Centred / of centered rijden heet het.

Voor de dames met reeen en wilde zwijnen, die toch aardbeien en sla willen.

Google op Makkelijke Moestuin of Square Feet gardening. Het antwoord voor elk kropje sla, tomaten, aardbeien etc. Elke normale moestuin is vaak te groot, te droog en moeilijk bij te houden, de makkelijke moestuin een permaculture idee op een makkelijk 'te doen' schaal.

Hier hebben we een sleppena kutcha oftewel een soort witte haarloze mol, je ziet het plantje bewegen en woeps ... weg ...! De locals haten dat beest. Makkelijke moestuin en dat beest haat de locals... :-M

Mijn nieuwe bloemen tuin in mijn nieuwe dorp krijgt toch al een extra hek zodat Maya de boel niet kapot kan lopen en voor extra security.

Ik zie dit jaar helemaal zitten.
Volg datum > Datum: vrijdag 18 maart 2011, 17:5018-3-11 17:50 Nr:226522
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:226520
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: angst Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010
Ans Jondral schreef op vrijdag 18 maart 2011, 17:17:

>
> En je kan ook nog eens aardig wat paardenmest kwijt in zo'n moestuin!

Volgens 'de wijzen' hier, alleen voor de aardbeien. Geitemest schijnt beter te zijn voor de rest. De paardenmest is voor de champignons ...Mmmmmm .. en voor de 'Tikvi' een ronde courgette voor Maya.

En de rest voor de open haard.

Net de 'tsveklo' zaadjes gekocht, dat zijn die grote zwarte biet dingen die Maya zo lekker vindt. Mag ze eerst zelf het land om helpen ploegen.
Volg datum > Datum: vrijdag 18 maart 2011, 18:1318-3-11 18:13 Nr:226523
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:226506
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: angst Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010
Wil schreef op vrijdag 18 maart 2011, 13:38:

> Dankbaar project vind ik dat altijd. Lekker bezig zijn met aarde en groen.
> Heeft wel wat voeten in de leem gehad voordat de grond 'wilde', fijn
> jarenlang mengen met houtas en horseshit. Werkt perfect.

Hier doen ze er ook nog bosgrond doorheen, net onder de bladeren is het het beste...en koffieprut ...!

Het werken met zaadjes en stekkies en plantjes in een plantenkas is gewoon zo relaxend en geest verruimend. Heerlijk. In Engeland kon ik echt uren bezig zijn met oppotten. Ga nu weer zo'n kas verwezenlijken.
>
> Is dat je droom? Een totaal witte bloementuin? Vind je gewoon mooi?
> Zul jij wel genieten van de wilde aronskelken die hier nu volop staan te
> bloeien.
>
In Engeland had ik het geluk om heel veel van die officiele tuinen te bezoeken en mijn ogen uit te kijken, ook in Italie trouwens. Eentje was alleen maar wit, en de rust die daar vanuit gaat is geweldig. Althans voor mij. (sneeuw ook.) Dus dat wordt de zg meditatie tuin. Er komt ook een kleurige Butterfly tuin en andere kleuren hoeken voor Feng Shui geluk :-P Grinn!
En overal een bakkie met groenten tussen, alnaar gelang de permaculture bloem/groente combinatie.

Hoeft niet allemaal dit jaar klaar. Stapje voor stapje en genieten maar. Het bos daar staat ook vol met bosaardbeitjes. Kom terug uit Nederland met een ijsmachine .... Mmmmmm .. bosaarbei ijs ... en dan weer shitnessen ... :-M
Volg datum > Datum: vrijdag 18 maart 2011, 18:3218-3-11 18:32 Nr:226525
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:226507
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Liz is bij Eddy Druppel Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010
Anja S schreef op vrijdag 18 maart 2011, 13:51:

>
> Ben het met je eens, Merel, maar ik heb me erg op de vlakte gehouden in de
> recente ontwikkelingen van dit topic ... maar werd er wel met mijn haren
> ingesleept! Dus, eens met je opmerkingen, maar pertinent oneens dat een
> ander van alles mag suggereren en ik dan mijn mond zou moeten houden. :-S

Fijn dat je het geschorst zijn weer zo ter harte neemt, totaal STIJLLOOS dus.

En nog veel leuker om te zien dat je er weer zoooo totaal naast zit.

Want de allerlaatste persoon waar ik het over had, ben jij, die belangrijkheid heb je niet in mijn wereld. Maar als je denkt dat de schoen past - dat is jouw probleem.

En goed lezen wat er staat volgende keer, maar daar is al op gereageerd.

Ik heb geen idee hoe je op stijlloos klikt, maar dan kom je toch waarschijnlijk wel weer terug onder een ander pseudoniem - dit keer als de net geregistreerde Eddy Druppel 2 misschien?

Elke belachelijke uitbarsting van jou, is alleen maar totale anti reklame voor je favoriete trainer. Straks heeft hij alle tijd in de wereld, alleen voor jou, dan heb je je zin. Lekker toch?


Volg datum > Datum: vrijdag 18 maart 2011, 21:2718-3-11 21:27 Nr:226543
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:226526
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: moestuin Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010
Piet schreef op vrijdag 18 maart 2011, 18:35:

> Nie veel wijzen daar :-)
> In de vorige eeuw werd verse paardenmest op tientallen ha. als centrale
> verwarming gebruikt om teelten te vervroegen onder plat glas. Ik heb het
> nog even opgezocht voor je http://nl.wikipedia.org/wiki/Broeibak ,
> even naar beneden voor het kopje verwarming
> Piet
>
Ja dit systeem zullen ze hier niet kennen. Er is geen platte glas teelt en de grote broeikassen zijn allemaal recent.

Ik zal het morgen nog eens vragen waarom geite mest meer gebruikt wordt. Ook worden hier de velden niet bemest, maar nu zijn dat ook alleen nog hooi velden hier. Vroeger was er aardappelteelt hier in de omgeving.

Maar dat broeibak idee ga ik wel even toepassen in mijn nieuwe tuin. Het kan hier tot mei nog koud zijn. Dankjewel.

Groetjes Marianne
Je leest nu alle berichten van "Marianne Gomes"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
601 berichten
Pagina 24½ van 41
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact