InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
656 berichten
Pagina 26½ van 44
Je leest nu alle berichten van "angelique hage"
Volg datum > Datum: zaterdag 19 maart 2011, 23:5219-3-11 23:52 Nr:226615
Volg auteur > Van: angelique hage Opwaarderen Re:226594
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Steph en Liz op weg naar hun bos/heide rit Structuur

angelique hage
Homepage
Nederland


656 berichten
sinds 9-2-2009

Good girl Grinn! Grinn! Grinn!
Volg datum > Datum: zondag 20 maart 2011, 23:4520-3-11 23:45 Nr:226637
Volg auteur > Van: angelique hage Opwaarderen Re:226633
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Stephanie Pots kan niet meer door één deur met Eddy Druppel Structuur

angelique hage
Homepage
Nederland


656 berichten
sinds 9-2-2009
MarshaBart schreef op zondag 20 maart 2011, 16:21:

> We moeten hier met z'n allen niet eens op reageren. Stijlloos is nog zacht
> uitgedrukt!
> Echt belachelijk!
> Liefs Marsha

Nou, ik heb toch behoefte even te reageren, simpelweg omdat ik mijn naam voorbij zie komen!
Even voor alle duidelijkheid, mijn pony (ik heb geen paard) is nooit bij Eddy geweest en ik heb ook nooit met Eddy over prijzen gesproken, laat staan iets afgesproken.
Ik heb 2x les van Eddy gehad op Outback-paarden (en die lessen waren mij goed bevallen). Daarop had ik het plan opgevat om, áls Banjer hersteld zou zijn, met Banjer bij Eddy in training te gaan. Maar dan een week lang dagelijks trainen. Verder dan aangeven wat ik zou willen is het echter nooit gekomen.
Enerzijds omdat het herstel van Banjer er tot op heden niet meer van gekomen is, anderzijds omdat ik mij al enige tijd geleden teruggetrokken heb uit de contacten met Anja en Eddy.
En eerlijk gezegd, als ik zie wat er nu met Steph gebeurt, denk ik dat dat een wijs besluit is geweest.
Volg datum > Datum: maandag 21 maart 2011, 22:1821-3-11 22:18 Nr:226692
Volg auteur > Van: angelique hage Opwaarderen Re:216744
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: neusbloeding (steeds vaker en steeds meer), diagnose: ethmoïdaal hematoom Structuur

angelique hage
Homepage
Nederland


656 berichten
sinds 9-2-2009
Een update mbt de stand van zaken:

Begin oktober voor het eerst in de Lingehoeve geweest, waarbij het hematoom met formaline is behandeld (telkens een gaatje prikken en wat formaline daarin spuiten).

Eind oktober bleek het hematoom voor 2/3e weg, dus dat was veelbelovend. Wat nog over was toen weer met formaline ingespoten.

Half november, dus bij het 3e bezoek aan de Lingehoeve, was er nog maar een klein stukje van het hematoom over, wat weer met formaline werd behandeld. De interniste dacht dat dit de laatste keer zou zijn en wilde dat we eind december voor een nacontrole zouden komen.

Maar in de weken daarna stopte het bloeden niet zoals verwacht. Bij de endoscopie eind december leek het alsof er in dat uit het laatste frutje van het gezwel weer een nieuw gezwel aan het groeien was, maar eea was zo'n pap dat het bloed er uit stróómde. De chirurg werd erbij gehaald en die besloot dat er nu een laserbehandeling aangewezen was.

In de weken daarna stopt het bloeden weer niet en eind januari reizen we voor de 5e keer af naar de Lingehoeve. Uit de endoscopie bleek dat het restant-weefsel de vorige keer wel goed geraakt is (allemaal dode, zwarte prut), maar dat er uit de wand en een heel klein restantje van de overgebleven "aanvoerleiding" nog bloed kwam. En dat hele gebied was natuurlijk nu ook geirriteerd. Uiteindelijk nogmaals (en nu ook heel uitgebreid) met de laser behandeld, evenals het deel van de wand waar alles vastzat.
De chirurg vertelde dat hij niet dieper meer de wand in kan, omdat hij anders het risico loopt zenuwbanen te beschadigen; op dat punt zijn we dus feitelijk uitbehandeld. Maar tegelijk hoopt hij dat het met deze behandeling klaar is.

Maar het bloeden stopt weer niet. Ik probeer alternatieve therapien (oa homeopathie), maar niets lijkt te helpen. Half maart dus weer naar de Lingehoeve. Bij de endoscopie lijkt het alsof er een 2e hematoom is ontstaan (of nu vrij is komen te liggen doordat het andere dode weefsel nu ook is afgevoerd). Dit wordt met de laser behandeld en over 3 weken moeten we terug.
Tot mijn verbazing krijg ik de "opdracht" het rijden voorzichtig op te pakken. Niet fanatiek, maar lekker rustige stap. Enerzijds om hem conditioneel op te krikken en daarmee het herstel te ondersteunen (hij is van een half jaar op de wei echt voor zijn doen een dikke papzak geworden), anderzijds om hem ook wat af te leiden.

Vandaag heb ik dat gedaan: z'n barbackpad er op en het bitloze hoofdstel losjes om z'n koppie. En na een half jaar niets gedaan te hebben, wandelt hij zó met me voor een kort ommetje weg van de kudde, geen stap verkeerd gezet. Kijk, dan weet je ook weer waarvoor je het doet ;-)


Volg datum > Datum: zaterdag 26 maart 2011, 15:3926-3-11 15:39 Nr:227033
Volg auteur > Van: angelique hage Opwaarderen Re:227032
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Wil is jarig! Structuur

angelique hage
Homepage
Nederland


656 berichten
sinds 9-2-2009
YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES! YES!

Lang zul je leven, hieperdepiep, hoera!
Van harte gefeliciteerd en nog vele gezonde jaren toegewenst!!
Volg datum > Datum: maandag 28 maart 2011, 20:4328-3-11 20:43 Nr:227136
Volg auteur > Van: angelique hage Opwaarderen Re:227132
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Lege agenda, lentekriebels en dan? Structuur

angelique hage
Homepage
Nederland


656 berichten
sinds 9-2-2009
Spirithorses schreef op maandag 28 maart 2011, 20:07:

> Alegria schreef :.
>>
>> Maar als we geluk (of juist niet ;-) ) hebben dan komen we ze dit
>> weekend ook in het wild nog wel tegen.
>
> Kunnen we denk ik wel vergeten.
> BD is in haar manische periode en die gaat al het wild het bos uit jagen
> vrees ik. :-D
>
> Greetz!

Banjer schrikt heel graag en voor álles, maar inmiddels niet meer voor zwijnen. Staat wel even te kijken, maar ik voel geen spanning meer.
't gaat trouwens goed voorruit met hem, we zitten inmiddels op 6 km met daarin alle gangen (natuurlijk wel nog het meeste stap, maar ook de rest gaat steeds soepeler).
Ik heb de indruk dat er elke dag minder bloed uit z'n neus komt, zeker op de wei.
Dus misschien is dat conditioneel oppakken inderdaad wel heel goed geweest.
En hij is zeker opgewekter!
Je leest nu alle berichten van "angelique hage"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
656 berichten
Pagina 26½ van 44
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact