Moniek schreef op donderdag, 3 maart 2005, 12:15:
> Ik vind het een prachtig filmpje. Het paardje is een vrolijke
> rakker zo te zien en dat komt eigenlijk ook wel uit al je
> verhalen naar voren. Een ding blijf ik me echter afvragen,
> zonder nu vervelend te willen doen. Het is gewoon een vraag.
> Denken jullie er nooit over om een tweede paardje aan te
> schaffen? Dan zouden ze nu samen door de sneeuw kunnen dollen.
> In mijn beleving is een wezenlijk aspect van het houden van
> paarden, dat een paard niet alleen mag zijn. Ik zou me
> voortdurend zorgen maken of hij/zij wel gelukkig is.
>
Hoi Moniek,
Terechte opmerking inderdaad. Heb ik ook vaak aan gedacht, maar ze maakt eigenlijk geen ongelukkige indruk. als ik haar eens bij de pony's van de buren zet of verder op het veld waar andere pony's grazen, zal ze er nooit naar toe gaan, ook al staan ze "los". Van de week deelde ze terloops door de gaas heen nog even een pets uit; "opzouten jij". Ik heb wel eens een loge gehad; 2x ruzie. Het geitje dat we kochten heeft ze in elkaar geramd

Ik begin gewoon echt te geloven dat liever alleen is. Het klinkt inderdaad misschien heel maf, maar ik heb nooit de indruk, waar we ook komen, hoeveel paarden er ook zijn, dat ze paardenaandacht leuker vindt dan mensenaandacht.
En omdat ze het goed doet alleen, denk ik er nu maar niet meer verder over na. Daarbij toen we laatst Iwan hadden staan bij ons merkte ik wel dat 2 pony's bezighouden een heleboel tijd kost wil je ze geen van beiden aandacht te kort doen.
Groeten
Ingrid