meta
Nederland
Jarig op 23-2
bedankt voor jullie reacties.
de hengsten die naast onze merries staan zijn ook nog niet zo oud 2 1/2 maar waar ik mij het meeste zorgen over maak is dat deze 2 niet goed verzorgd worden. de eigenaren wonen ongeveer 1 uur rijden hier vandaan en staan op nog geen 1/2 hectare weiland er staat nog een klein paardje bij. Ze komen ook niet elke dag. Ik denk 2/3 keer per week. Ze hebben nu nog wat gras staan maar dat zal snel op zijn. Ze willen ze hier de hele winter laten staan.
Wij hebben zelf 2 hectare grond 1 hectare wordt gebruikt om te hooien en de andere helftl lopen de paarden op met schuilhok en paddockparadise. Onze grond is eigendom maar die van hun is van de plaatselijke manege en wordt door hun gehuurd. Nu moeten we eigenlijk gaan wachten tot de paarden verwaarloosd gaan worden. en dan kunnen we iets ondernemen. Met die mensen is niet te praten en met de eigenaar van de manege ook niet.
Onze afrastering is goed, maar als je honger hebt en je hebt een dikke wintervacht dan laat geen paard zich tegen houden door een beetje stroom.