Anne Maria schreef op dinsdag 24 juli 2012, 14:25:
>
> Jammer dat je het niet op facebook hebt (ook al begrijp ik je
> beweegredenen), daar schrijven toch vele progressieve denkers. Ook veel

> Ik kwam weer eens op PN om te kijken wat er hier over het onderzoek
> omtrent Monty Roberts geschreven is, en het valt me nogal tegen. Heb op
> facebook vele lange en zeer interessante discussies gelezen, en vraag me
> af waarom dat hier niet is gebeurt?
Omdat dit een zoals zovele een verouderde manier van communiceren is.( ben wel blij dat je dit schrijft trouwens hoor)
Ik heb het verhaal van Monty , van Inge, hier geplakt. Het viel in het niets, behalve dat Egon , aannemende dat iedereen zou begrijpen wat het filmpje liet zien zou begrijpen, een vraag stelde die compleet voorbij ging aan het belang van dit filmpje.
Over Facebook:
Het is nu eenmaal zo dat wanneer je hier schrijft dit niet kunt doen als het heel erg duidelijk reclame voor jezelf is en dan is facebook veel handiger. Ik word gek van alle mensen die reclame maken voor alles wat ze willen verkopen aan de argeloze lezer of dat nou vervoerders van paarden of homeopatische bitten en zadels zijn, waardoor alle berichten in een bepaalde mal wordt gegoten.
Bovendien hoef je je van de mogelijke scherpte van PN niks aan te trekken. Je kunt daar heel iemand anders zijn dan hier. Want hier kun je lastige berichten nu eenmaal niet verwijderen.
Maar mogelijk dat jij wel interessante discussies treft, moet maar es ff vriendje van je worden zeker dan?
Piet
Waar zit de logica in een dier laten doen wat je
wil door middel van een voortdurend afleren