Piet
Homepage
Terneuzen home, Koewacht werk
Nederland
Jarig op 8-7
Als het niet correct is, dan zou ik zeggen verbeter me. Dan zal ik de mail die je me stuurde even opzoeken om te kijken of ik me nou zo vergis??
Ik ben zeer consequent geweest in mijn moeite je te antwoorden, zelfs nog de dag voordat Koen kwam toen je me de röntgenfoto's stuurde en je zo graag mijn mening wilde, hoewel ik eigenlijk vond dat ik de eer aan Koen moest laten. Hij is jouw bekapper.
Ik heb je hier en in een persoonlijke mail gevraagd om te reageren en gezegd dat wanneer je dat niet wou doen, ik het zou doen. Gewoon omdat veel mensen zich ermee bemoeid hebben en we hier allemaal schrijven om anderen te helpen, of om te leren van elkaar. Die hebben dan ook het recht om het verdere verloop te kennen.
Paard is goed bekapt, op dit moment is het probleem opgelost, hoe het verder gaat is aan jou. Punt.
Piet
Elke dag één keer de rasp heen en weer halen
is óók bekappen